Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A próbababáról nem lehet...

A próbababáról nem lehet leszedni tényleg a ruhát? Láttam egy nagyon szép kabit, de elvileg csak az az egy volt, megakartam venni de azt mondta az eladó hogy nem szedheti le és csak az van

Figyelt kérdés
Ha nem kell a pénz 🤷‍♀️
2019. aug. 28. 03:45
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
én dolgoztam ruhaboltban, és nálunk le kellett vennünk a ruhákat a babákról, ha az volt az utsó darab.
2019. aug. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Sok helyen van így, van ahol ki is van írva hogy a kirakatból nem szedik le az árut.


Ez különösen akkor van, ha a kirakatot jó pénzért dekoratőr csinálta.

2019. aug. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk eladó nem nyúlhat a kirakathoz, viszont a vevő felíratkozhat az adott darabra, és kirakatváltáskor szólnak neki.
2019. aug. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 subrette ***** válasza:
88%
Ahol hosszú ideig nem nyúlnak a kirakathoz, nem érdemes megvenni a kirakati darabokat, mert kifakulnak a naptól.
2019. aug. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így,azt mondták,hogy csak a kirakat rendező bonthatja meg az összképet.
2019. aug. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

Végül átmenten egy másik üzletükbe, ahol volt még pár darab, de sajnos nem állt jól :(

2019. aug. 28. 20:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lettek lepontozva azok, akik megindokolták, hogy miért nem szedhetik le a próbababáról a cuccot?

Az én munkahelyemen konkrétan megmondta a főnök, hogy ha hozzányúlok a több százezres próbababához, és baja lesz, velem fizetteti ki a kárt. Nyilván nem fogok kockáztatni.

Jön a dekoros havonta, és ő cseréli a kirakatot.

2019. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Már csak az a kérdés marad, hogy minek kell a kirakatban olyasmit reklámozni, ami nincs is az üzletben ?
2019. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit!
2019. szept. 1. 20:58
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez helyfüggő. Egyszer egy kötött ruhát akartam venni. A próba babán fehér volt, az üzletben már csak barna. Rólam tudni kell hogy a barna színt utálom. De felpróbáltam a barnát hogy megtudjam milyen méret kell majd nekem, viszont mondtam az eladónak hogy ezt nem fogom megvenni. A fehéret láttam nekem az tetszik. Levették nekem a babáról.
2019. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!