Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok ilyen stílusú...

Hol tudok ilyen stílusú szoknyát vagy ruhát venni?

Figyelt kérdés

szeretnék egy eseményre ilyesmi szoknyát beszerezni, nem pont ugyanilyenre gondolok de ilyen fazonú, szoknyát vagy ilyen aljú ruhát szeretnék. Nem vagyok sajnos túlzottan tapasztalt ebben a témában, internetes rendelést nem szeretnék, mert félek hogy nem lesz jó, vagy nem olyan mint a képen, ha van lehetőség szeretném felpróbálni vásárlás előtt. teljesen fekete színbe szeretném.


Legjobb az lenne ha a bolt üzlet valahol Pesten megtalálható volna.


gondolkodtam hogy megrendelem ezt, de sokat kellene hozzá várni, és amikor megjönne rá egy héttel lenne az az alkalom amikor felvehetem.


[link]



2019. aug. 28. 21:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Ilyesmire gondoltam még: [link]
2019. aug. 28. 21:09
 2/6 anonim ***** válasza:
A wish nem engedi megnézni, csak ha regisztrálok. Kérlek, magának a képnek a linkjét küldd! Ha engedi, akkor jobb gomb a képen, és Copy Image Address (a magyar megfelelőjét nem tudom, de gondolom rájössz).
2019. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
(legalábbis Chromeban így van)
2019. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem jó a link.
2019. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Magát a képet linkeld, jobb klikk, kép megjelenítése, és annak az URL-jét másold ki.
2019. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]


Elnézést elfejtettem hogy regisztrálós az oldal.

2019. szept. 13. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!