Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Nektek tetszik egy...

Fiúk! Nektek tetszik egy lányon a mom jeans?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2019. aug. 29. 11:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Olyan öreges. A '80-as, '90-es években hordott mindenki ilyesmit. Anyukám régi farmerjai jutnak róla eszembe :D
2019. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Persze, legalább van saját stílusa.
2019. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem öreges. Nekem is a 80-as 90-es évek ugrik be róla, és szüleim korosztálya, de nem mostani állapotukban, hanem fiatalon, vagányan.

Széles csípőjű, formás (nagyobb) fenekű nőkön szerintem jól áll, egyébként viszont nem nagyon jön be (túl semleges a hatás, nem látni, hogy a viselője nő).

2019. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
5%
Eleve rühellem a farmert nőkön.
2019. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
12%

Jesszús!

😂😂😂


Kissé homárkás. Egy nő ne öltözzön már férfinek!

Ez a fazon pasikon áll jól, a bővebb szár.

2019. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%

Nekem egyáltalán nem tetszik.


És magamon sem tetszene, én sem vennék fel ilyen bőszárút. Egy szűk fazon sokkal mutatósabb lányon is, fiún is. :)

2019. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%
Borzalom.
2019. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nem tetszik a Mom jeans és a Boyfriend jeans se.

Homokóra alakom van,ezért széles a csípőm,amin szerintem előnytelen az ilyen fajta nadràg. Még szélesebbnek érzem magam benne.

Egyebbként nem "régies", vissza jött a divatba. :)

Persze van akinek nagyon jól àll!

2019. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
15%

Csak engem irritál, ha valaki nem tudja azt mondani jeans helyett, hogy farmer...?

Amúgy nem jön be. Minden csajnak lapos és formátlan segget csinál, kicsit se szexi és az átlag csajnak nem előnyös. És okkal hívják úgy, ahogy. Kb. az alsós tanárnénit meg anyut meg nagyit a régi fotókon juttatja eszembe. Tök beindító, ja.

2019. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%

8.

Férfiként jól nézhetsz ki homokóra alkattal.😄

9.

Nem vagy vele egyedül, engem még az öltözék szó helyett az outfit meghatározás is irritál!

De hát sajnos ez a felsőoktatás szennye ott tanulják a tinik ezt a nagy angol majmolást olyan színtre hogy lassan magyar szavakat nem találnak meghatározásra.


De hát sajnos ez egy két nyelvű ország!

2019. aug. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!