Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti mit vesztek fel...

Lányok! Ti mit vesztek fel évnyitóra?

Figyelt kérdés

2019. aug. 29. 15:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk nem kell ünneplőt felvenni, szóval fekete farmer, szürke vagy rózsaszín póló és tornacipő.
2019. aug. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
34%

Tyű, tehát egy normális szövetnardág vagy egy szoknya az már estélyi, meg apácaruha. Azigen....

Egyetemi vizsgára, állásinterjúra majd mackónaciban mentek? :3

2019. aug. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%

Én már semmin sem csodálkozom. Rendszeresen jönnek a kérdések, hogy mi lenne, ha rövid nadrágban parádézna esküvőn, sőt temetésen, merthogy melege van.

Az már alap, hogy pl egy állásinterjún szakadt pólóban, pitschanadrágban, rágózva jelennek meg, úgyhogy egy évnyitó ehhez képest náluk már kb csak egy olyan esemény, mint egy kora esti koncert a Volt fesztiválon.

2019. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én fekete nadrágot és fehér inget+ rózsaszín balerina cipőt (:
2019. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Matrózblúzt ami kötelező, de nekem semmi bajom vele. Fekete szoknyára gondoltam, és meglátom milyen idő lesz az alapján veszek fel harisnyát ha hideg reggel alakulna. Fekete balerinát veszek fel cipőnek, meg lesz nálam egy pici fekete hátizsák amibe lesz a noteszem, vonatbérlet, néhány toll meg egy kis üveg víz és ennyi.
2019. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Basketballgirl válasza:
100%
sötétszürke, kb 10cmvel térd fölé érő ruha és valamilyen cipő (ezt még nem tudom xd)
2019. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Matrózblúz, fekete farmer, fekete sprotcipő/ünneplős cipő. Még nem tudom, mert még nem próbáltam össze, lehet, hogx az ünneplős cipővel hülyén nézne ki, mert ez egy éleg érdekes kialakítású cipő...

A szokásos fémgyűrűm, ezüst nyakláncom és szivárványos karkötőm nem marad el, azokat minden nap felveszem.

2019. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az évnyitó után sportverseny lesz, szóval idén mindenki sportos ruhában megy első nap. :D
2019. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!