Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzek kényelmesen,...

Hogyan öltözzek kényelmesen, nőiesen, de mégis elegánsan?

Figyelt kérdés
Recepciós munkakörben fogok dolgozni októbertől. A leendő főnök elvárása, hogy mindig ápolt, és elegáns legyek. (plusz pénzt is ad a fizetéshez, hogy a kozmetikusra, fodrászra, öltözködésre biztosan jusson) Szeretnék nőies lenni, de fiatalos, mert csak 25 éves vagyok. Mik azok az alapdarabok, amiket mindenképpen be kell szereznem? Hogyan öltözködjek télen illetve nyáron? Cipőket, kiegészítőket hogyan válogassam össze? Nem akarok rengeteg ruhát, egyelőre csak kb 10 váltásnyit, amit tudok az első hónapban variálni. Színekből a feketét, a rózsaszín árnyalatait, és a fehéret szeretem a legjobban.

2019. szept. 1. 12:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, főként szoknyát kéne hordani, meg blúzt, de azt én nem fogom tudni mindennap elviselni. A nagyon bő ruhákat sem szeretem.
2019. szept. 1. 12:21
 2/4 anonim válasza:
2019. szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem alap darab egy jó fekete/sötétkék ceruza szoknya,2-3darab fehér ing.Ezeken felül lehet venni szép színes ingeket is ha nem elvárás a fehér.Vannak nagyon kényelmes elegáns nadrágok,főleg ezek a deréknál megkötősek.Én a helyedben vennék egy sima alap fehér sneakert pl egy Stan Smithet amit akár fel tudsz venni,és persze egy nagyon szép fekete magassarkút.
2019. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Valami ilyesmi összeállítás ugrott be. Összevissza helyekről szedtem össze de szerintem onnan tudod megvenni ahonnan csak szeretnéd mert elég gyakoriak ezek a cuccok

2019. szept. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!