Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 17-18 éves lányok! Ti ősszel...

17-18 éves lányok! Ti ősszel miben jártok iskolába?

Figyelt kérdés
Leírnátok a kedvenc sulis szetteteket? :D
2019. szept. 1. 13:26
 1/8 anonim válasza:
100%
Sportcipő/platform cipő + farmer + általában hosszú ujjú póló, néha rövid. Ezek mellé időjárástól függően szoktam bőrdzsekit/farmerdzsekit/inget/pulóvert húzni. Meg aztán a sapka is elég jól mutat, ha úgy adódik. Kiegészítőnek meg a szokásos, nyaklánc, fülbevaló, karkötő/óra.
2019. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Bőr.


Végre előkerülnek a bőr cuccok!!!

2019. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek nekem ilyen nagy szettjeim, általában mindig egy farmer, egy sportcipo, es egy random polo.

Amit szeretek, amikor meg nincs olyan rohadt hideg, azok a vekony, kis szep kardigankak, ha meg huvosebb van, akkor imadom a bordzsekit, es le se veszem 😁

2019. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ősszel nagyon szeretem a barna színt.Iskolába pl szeretem a laza szetteket,egy farmeregy fehér póló,a barna ballonkabátom meg egy jó sneaker.
2019. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Converse vagy fekete bakancs + rövid ujjú póló + farmer vagy flannel ing + farmer vagy színes nadrág + műbőrdzseki vagy szövetkabát.


18/L

2019. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Farmer, sportcipő és póló. Általában farmer dzsekit vagy kardigánt veszek fölé.

Néha szoknyát vagy ruhát is hordok harisnyával.

2019. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen random farmerekben meg sportcipőben jártam. Illetve felsőkben amiket anyám vett 15-16 éves koromban.
2019. szept. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Barackoshányás ***** válasza:
Amiben általában: ami legfölül van a szekrényben
2019. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!