Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyes csajok miért öltözködnek...

Egyes csajok miért öltözködnek a konditerembe kihívóbbnál kihívóbb szettekben?

Figyelt kérdés
2019. szept. 2. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom meg akarják mutatni, milyen jól néznek ki, biztos büszkék rá.
2019. szept. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
egyről tudom, hogy neki elég nagy önbizalomhiáya van, de a többin nem ez látszik
2019. szept. 2. 10:43
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Mert a zinstára nem lehet ám akármilyen sehonnai képet kitenni, menőnek kell lennie, hogy mindenki lássa, hogy ő bizony, keményen edz és ezért is néz ki annnyira jól (ha meg megfigyeled, az ilyen csajok nagy része vagy végig csak azért van a gépen, hogy minél jobb szelfiket lőjön vagy pedig a full tapadós, szűk rucikban nem is tud normálisan edzeni, mert pl arra kell figyelnie végig, hogy a csecse ne essen ki a felsőjén vagy épp nehogy leizzadja a perfekt sminkjét).
2019. szept. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 subrette ***** válasza:
93%
Mert mozognak, izzadnak, ezért lenge ruhában vannak. Főleg hőségben.
2019. szept. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Én is azoknak a lányoknak a táborát erősítem akik tapadós nadrágot hordanak és sokszor ujjatlan felsőt edzeni. Azért mert kényelmes az ilyen nadrág. A felső nem annyira, de mikor a bővebbek mosásban vannak akkor ez van...
2019. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Amelyik nő itt azt írta hogy “mert kényelmes a nadrág”

“Mert nagy a hőség”


Azoktól had kérdezzem meg hogy oké ez a magyarázat és hihető is de akkor vajon a fiúkák miért vannak pólóban ami nyaknál zárt és természetesen az elnem maradható szigorúan térdig érő bő naci.

Annyit még had tegyek hozzá hogy kutyasétáltatás közben is ez az egyenruhájuk.

Szóval ők miért nem vesznek példát a lányokról/tól és öltöznek ők is kényelmesebb nyúlékonyabb, szellősebb ruhákba?

Pont egy ilyen helyen ahol a szabadabb mozgást biztosító ruha elengedhetetlen lenne mivel komfortosabb mozgást is biztosítana.

2019. szept. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem tehetunk rola,h te nem az edzessel foglalkozol,hanem a nokkel :D
2019. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Basszus, úgy csináltok, mintha a kérdező azt mondta volna, hogy pl a cicanadrág meg az ujjatlan(?) rögtön a “kihívóval” lenne egyenlő. Minek kell mindent magatokra venni?

A kérdező (normál esetben legalábbis) azokról beszélt, akik egy szál melltartóban meg egy bugyi nagyságú kisgatyában mennek le. Az meg tényleg mindenre jó, csak egy rendes, kényelmes edzésre nem, arról nem is beszélve, hogy egy ilyen szettben sokkal jobban ráizzad a gépre (amit ugye sajnos nem mindenki takarít le maga utàn). De hát a fészbukon jól mutat, az igaz.

2019. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

igaz kifejthettem volna bovebben, #8 kommentjet megerositenem

Nehanynal nagyon szexi a latvany, foleg ha behajol 😋 de akkor is mi ertelme... 😒

2019. szept. 2. 23:29
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
El nem tudom képzelni hogy lehet a full tapadós, gatya seggbe bevágós gönc kényelmes, dehát bővebb laza ruhában nem lenne kivehető a pata úgyhogy...
2019. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!