Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azok a lányok mit éreznek,...

Azok a lányok mit éreznek, akik bugyiban mennek le a konditerembe edzeni?

Figyelt kérdés
Melltartóban és bugyiban, fél seggük kint van. Oké, jól néz ki meg minden,én is bámulnám egész nap, de ehhez mekkora r*ancság kell már? :D Aztán meg ők lennének az elsők akik sirdogálnak, meg leperverzeznek mindenkit amiatt, hogy megnézték őket meg nyomulnak rájuk.
2017. okt. 25. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

Azok a férfiak mit éreznek, akik atlétában és p. t kihangsúlyozó nadrágban edzenek?


Semmi különbség. Mindkettő csak büszke az elért eredményére.


Te viszont egy irigy vagy.

2017. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Én még nem láttam olyat, aki bugyiban lenne. Amúgy meg mit foglalkozol vele?
2017. okt. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Ha olyan testem lenne, en is mutogatnam. :D

Nyilvan nem csak azert edzenek, hogy egeszsegesek es erosek legyenek, hanem azert is, hogy jol nezzenek ki. Es mi ertelme a jol kinesnek, (azon kivul, hogy te jol erzed magad miatta es elegedett vagy a tukorkepeddel) ha zsak ruhaba rejted a tested?

2017. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Ugyanúgy látszódna az eredmény, ha normálisan lenne felöltözve, mert sporthoz is lehet normálisan felöltözni.


Egyszeruen csak feltűnési viszketegségük van, imádják, ha a férfiak csorgatják rájuk a nyálukat, aztán persze ők vannak felháborodva, hogy le vannak r**ancozva.

2017. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Te se vagy jobb náluk. Te is itt csorgatod a nyálad , hogy elnéznéd őket egész nap, közben meg ler*bized őket, meg jaj de szánalmasak. :D Azért te is csorgatod a nyálad, meg tátott szájjal bámulod őket. A hozzád hasonlók és az ilyen lányok megérdemlik egymást.
2017. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Tipikus. Csak azért r... d le őket, mert nem kellesz nekik
2017. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
Miért, vakok már le sem mehetnek edzeni ?
2017. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Feltett egy kérdést ti meg egybol támadjátok Szerintem ez a szánalmas.miert lenne ettől egy lúzer lehet jobb pasi mint gondolnatok de így könnyű pattogni h Az arcotok nem látszik;)
2017. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Jobb dolgom is van, mint hogy ezen agyaljak.
2017. okt. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

Igazad van! Ezek mocskos öntelt közönséges rhibancok akik sírnak ha emiatt megraknák őket hazafelé menet.


Rühellem ezt a típust, már a strandon is ennek a fajtának van kint a fél pitcsája az utcán meg hát itt!

Viszont ha én férfiként öltözök szűk cuccokba mert szintén testépítek és gondolván miért rejtegesem amim van akkor már más a helyzet!

Csak hát ha ne mutogassam akkor mi a fhhaszért csinálom...?

2017. okt. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!