Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílus ez? Vagy miért...

Milyen stílus ez? Vagy miért jó ha valaki így öltözködik? 17/l

Figyelt kérdés

Egyik fiú osztálytársam már tavaly is így öltözött. Nem tudom miért vagy mi tetszik benne de nekem valamiért bejön.


A lényeg hogy a mostani divat szerinti szűk farmereket hord, Adidas, Nike, Vans cipőkkel.

De pólóból mindig valami öreg, kinyúlt, az ő méreténél nagyobb cuccokat hord (nem azok amiket direkt szaggatottan, lyukasan veszel).


Mondjuk van egy fekete Metallica pólója, de az már nem is rendes fekete mert ki fakúlt, a nyakánál is kicsit el van szakadva, az oldalán lyukas...

Meg kb az összes többi pólója is ilyen.


Pulóverekből is ilyen tök régi kifakúlt, kinyúlt darabokat hord. De nem azért mert nincs pénze újra (hisz márkás cipőre meg drága telefonra van pénze...).


Nem tudom miért de tetszik nekem az ő stílusa (hajával sem foglalkozik sokat, oldalt rövidre vágatja fönt pedig meghagyja, néha szépen meg fésüli de legtöbbször nem és össze vissza áll neki...)



2019. szept. 2. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Haat vintage talan (bar lehet benne egy kis e-boy is)

Nemtudom pontosan

Azert jo mert nagyon jol nez ki

Legalabb is nekem is tetszik

2019. szept. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Ez nem stílus és nem jó, ha valaki így öltözködik.
2019. szept. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

1. Ez nem stílus. Mutatok neked stílust,ha akarod.

2. Valószínűleg direkt koptatott,ill oversized ruhákat vesz.


Miért nem őt kérdezed?

2019. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Senki sem mondta hogy ez jó ha így öltözködik. Ilyenek a mai tömeg fiúk.
2019. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet szívéhez nőttek azok a darabok és nem akar tőlük megválni, mert pl nem lehet kapni, olyan emlék fűzi hozzá stb.
2019. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Én is borzasztó szentimentális vagyok, nagyon tudok kötődni dolgokhoz, de amit elhordtam, azt már nem veszem fel utcára, megtartom otthonra és ha sajnálom teljesen tönkretenni, nem veszem fel szinte soha többé.

2019. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem egy külön stílus, ez pont a tömeg-hypebeastnek, vagy mi az anyámnak felel meg.
2019. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennek a hypebeasthez semmi koze
2019. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6 hidd el van olyan, aki felveszi :D
2019. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!