Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondolotok arról ha egy...

Mit gondolotok arról ha egy lány így öltözködik?

Figyelt kérdés
Arról van szó ,hogy már sokan jelezték ,hogy hordhatnék nőiesebb ruhadarabokat is. Most azt hordok ami nekem tetszik, jól érzem magam benne, nem követem a divatot. Általában bakancsot vagy Converset hordok, inggel és zenekaros pólókkal társítva. Régen csak bő boyfriend nadrágot vettem fel de ma már skinny-t is hordok. Ez már túl "fiús„ vagy még belefér? Fiúk ti leállnátok egy ilyen lánnyal?

2017. szept. 22. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Gyerek még.
2017. szept. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagyok fiú, de én világéletemben (jó, kislánykoromat leszámítva, de akkor még nem én választottam a ruháimat) kifejezetten fiúsan öltözködtem :) Mivel nekem ez esett jól. Bár inkább uniszex módon, az acélbetétes bakancs és a koponyás fekete póló pont nem kötődik nemhez (s megunhatatlan. 41 évesen is azt veszem fel, ha mérsékelten elegáns akarok lenni).

Ettől még össze tudtam szedni egy hozzámillő srácot és le kellett vakarnom egypár másikat, pedig még csak szép vagy karcsú sem voltam soha.


Nyilván sokaknak nem fogsz bejönni így. Sokaknak pedig máshogy. Szerintem öltözködj magadnak megfelelően.

2017. szept. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inget nem szívesen látok lányon, de a többivel nincs bajom. Esetleg a bandás pólokkal, amennyiben csak divatból hordod őket.
2017. szept. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem állnék le ilyen lánnyal
2017. szept. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. #3 Természetesen nem divatból hordom.
2017. szept. 23. 07:14
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Áhhh! Dehogy baj.

Ha egy fiú hordana mondjuk pont az ellenkezőjét annak amit te skinny farmer passzentos poló és sportcipő mert neki ez tetszik és még kényelmes is akkor jönne a sok homározó, de lánynak melegnek öltözni szinte divat.

A kérdésre a válasz, igen találkoznék vele de csak sötétbe és egyenesen bekísérném a kék osztrigába...

2017. szept. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kék osztriga! :DD


Én fiúsan is öltözködöm, de nem túlzottan, pedig nekem nem lenne ellenemre, mert a kényelem a lényeg számomra.

Szerintem nagyon menő tud lenni egy fiús lány. Olyan sportosan fiús is. :D

/Nem vagyok leszbikus, ha esetleg félreérthető lettem volna. xD/

2017. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!