Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz ha mezítlábas...

Mennyire gáz ha mezítlábas papucsban vagyok és ogre lábaim vannak lányként (kép)?

Figyelt kérdés

Pultosként dolgozom, és egy szűk cipőt hordtam pár napig, mára viszont a tegnap esti műszak utűn nagyon megfájdult a lábam (a képen ahol piros iszonyúan fáj ha hozzáérnek), és bár jegelem, szerintem estig nem lesz jobb. Szerintetek mennyire ciki, ha 42-es lábaimra, amikről nagyon jól tudom, hogy nagyon nem szépek, flip-flopot húzok és úgy dolgozok ma? A vásárlók véleménye nem zavar, de van egy kollégám, aki udvarol nekem, picit félek, hogy ő mit gondol majd (még nem látott mezítláb, nyilván nem véletlenül)

[link]



2019. szept. 5. 11:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi az őszinte választ:))). Igen, lehet el kéne mennem az ortopédiára, de szerintem örökletes, mert amióta az eszemet tudom így néz ki a lábam, de csak egy éve szokott fájni, most vot a legrosszabb eddig, még mindig fáj azért. Egyébként ezekkel a bütykökkel valamit lehet csinálni hogy addig se fájjanak annyira? Most jobb híján hideg vízben áztatom a lábam, hátha kevésébébb lesz piros és meleg (olyan mintha be lenne gyulladva).
2019. szept. 6. 09:57
 12/23 anonim ***** válasza:
Ez nem annyira szép láb:(.
2019. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Jaj nehogy mar azert beposhadjon a labad nyaron is, mert valakinek nem tetszik a kislabujjad formaja...

Kit erdekel?

Nem tehetsz ellene semmit. Legyen apolt a labad, a kormod tiszta. Ne legyen rajta borkemenyedes, tyukszem, stb. De ezek alap dolgok. Ha ezeket betartod akkor tiszta lelkiismerettel sz*rhatod le masok velemenyet.

2019. szept. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
A lábad tényleg nem túl nőies , de az hogy kitetted mindent visz. Szerintem nagy poén , jó fej lehetsz és ez simán üti a láb szépséget. Nekem tetszenél így is. Sőt...
2019. szept. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
5%
Tökmindegy, mit húzol fel. Hidd el; nem a lábaddal lesz baja annak, akinek baja lesz a megjelenéseddel, hanem a kb 15-20kg túlsúllyal.
2019. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Jesszus XD
2019. szept. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Hát vannak itt vélemények, azt látom:) nyugi, nem leszek többet papucsban, ha elmúlt a lábfájásom
2019. szept. 8. 10:52
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Hálistennek!! :"D
2019. szept. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Hallod nehogy mar az elettelen gyakorisok velemenyere adj. Itt ne kerdezz ilyeneket, mivel a legtobbje rosszindulatu, besavanyidott ember. Ha vegigneznemnaz itteni valaszolokat, nem hiszem, hogy kozuluk egy is topp modell. Csak ezt te nem latod, igy tamadhatnak.

Es miert tamadnak be a labad miatt? Mert orulnek hogy addig sem az o hianyossagukat szidjak. Nekik ez okoz oromet.

Szoval nyugodtan hordj papucsot, ne olyat amirol kilog a labad, lelog a labujjad, de ez mindenkire igaz!!! De komolyan. Nincsen semmi baj a labaddal.

2019. szept. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem sem olyan szép a lábfejem, az ujjaim aránytalanok, de nem gombás, nem koszos stb. Simán hordok papucsot ide-oda, ha valaki látja, akkor nézheti, pont nem érdekel. Nekem ilyen és ezzel nem lehet semmit csinálni. Ha nem tetszik valakinek? Nekem akkor is ilyen, ez az enyém.
2019. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!