Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz ha mezítlábas...

Mennyire gáz ha mezítlábas papucsban vagyok és ogre lábaim vannak lányként (kép)?

Figyelt kérdés

Pultosként dolgozom, és egy szűk cipőt hordtam pár napig, mára viszont a tegnap esti műszak utűn nagyon megfájdult a lábam (a képen ahol piros iszonyúan fáj ha hozzáérnek), és bár jegelem, szerintem estig nem lesz jobb. Szerintetek mennyire ciki, ha 42-es lábaimra, amikről nagyon jól tudom, hogy nagyon nem szépek, flip-flopot húzok és úgy dolgozok ma? A vásárlók véleménye nem zavar, de van egy kollégám, aki udvarol nekem, picit félek, hogy ő mit gondol majd (még nem látott mezítláb, nyilván nem véletlenül)

[link]



2019. szept. 5. 11:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj.Volt barátnőmnek sem volt szép a lába,de egyáltalán nem zavart,sőt.
2019. dec. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 zol56 ***** válasza:
0%

Szegény kérdező. Ogre láb, lúdtalp, kalapács lábujj... mi jöhet még? :-)

Na de viccet félretéve itt mindenki csak egy véleményt ír. Nem kell mindet a szívedre venni. Azzal foglalkozzál hogy kényelmes legyen a lábadnak, bármit is csinálsz. A körömlakkos kommentelő jól látja a dolgokat. Sokat dobna rajta. Olyan úgysem lehetne a lábad hogy valaki ne kritizálja. Hozd ki a legtöbbet amit tudsz. Es ennyi. Huzzál valami kényelmes gyógypapucsot. Azokból van olyan is ami elég menő.

2019. dec. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
nem tudom hány év alatt sikerült így eltorzítani a lábfejed, de valami természetesebb cipőt kellene hordanod
2020. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!