Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cipőboltban (official shoes,...

Cipőboltban (official shoes, Győr) adnak vissza pénzt, ha nem jó a cipő méret?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy New Balance cipőt, és egész nap rajtam volt otthon a szobában, full új , szőnyegen voltam rajta , nem látszik semmi használtság rajta. Eladóknak is mondtam ma, hogy kicsit mintha nyomná a labfejemet felülről, mondták hogy otthon szőnyegen hordjam és ha nem szokja meg a lábam visszavihetem. (Egyel nagyobbik szám nagy volt). Elég márkás ez a bolt és ez volt a legolcsóbb cipő, nem örülnék neki, ha csak levásarolni tudnám..ha emlékeznek rám és full új a cipő, egy napja vettem ott akkor van rá remény, hogy a pénzt visszaadják? Nagyon köszi a válaszokat!

2019. szept. 10. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Van rá remény de eladótól is függ. Ha szemét akkor levásároltatja. Mindenképp próbáld meg hiszen nem tudod így hordani és ne várj sokáig mert tényleg nem veszik vissza.
2019. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!