Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanyok! Szerintetek gaz a...

Lanyok! Szerintetek gaz a magasdereku nadrag?

Figyelt kérdés
En mindig ilyeneket hordok, de van aki szerint kisbabas. Nektek mi a velemenyetek errol a nadragrol?

2019. szept. 12. 19:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Kb 10-20 évvel ezelőtt is divat volt, most is. Miért lenne gáz?
2019. szept. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
30 év alatt szerintem egyetlen lány sincs Pesten, aki nem magasdereku nacit hordana jelenleg. :D Most ez a divat, de szerintem max 1 év van hátra ebből, a fast fashion 3-4 évente drasztikusan megújul. Szerintem vagy a csipőnadrágok jönnek vissza, vagy a trapéz farmerek.
2019. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%

Errefelé ahol élek tavaly ez volt a nagy divat volt az ilyen fajta magas derekú nadrág: [link]


Én még nem találkoztam olyan nővel, aki ne úgy nézett volna ki egy ilyenben, mint egy 90-es évekbeli kertvárosi anyuka :D De vannak normális magas derekú nadrágok is és azoknak a nőknek jól tud állni, akik nem rontják el azzal, hogy betűrik alá a felsőt.

2019. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem egyáltalán nem gáz. De ha betűröd hozzá a felsőt, úgy elég hülyén tud kinézni, ahogy előttem is írták.
2019. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig abban vagyok, mert iszonyat könnyen megfázik a derekam és legalább a belem is visszafogja. De sose tűröm be a felsőim tehát kb nem is látni, hogy az
2019. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
18%

A fiúk véleménye persze nem számít, mi?

Mert bizony többségünk szerint iszonyat gáz. A gömbölyű popsiból egy hosszú valamit csinál, a felsőtestet összenyomja (hogy néz már ki, amikor a rövidgatya tulajdonképpen nagyobb, mint a felette lévő trikó), bikiniként meg úgy néz ki, mintha pelenkások lennétek.

Leülve a fél gatya nem a lábatokon van, hanem a törzseteken, pedig hát ez mégis csak nadrág volna. AZ egész gyakran tetézve azzal, hogy alul 15 centi hiányzik, szóval nagyjából úgy néz ki, mint amikor van egy normális nadrág, de azt jól megrántottátok 15 centit felfele, be a hónotok alá.

Szóval borzasztó.

2019. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Sokkal gázabb volt 10-15 éve a csípőnadrág, derékig érő pufidzsekivel meg kilógó cérnatangával. Emlékszek még azokra az időkre, annál még a kertvárosi anyuka look is ezerszer jobb (az egészségnek főleg).

Én már csak magasderekút veszek, nincs kivillanó bugyi, derék, kőműves dekoltázs. Nem érdekel, ha a pasiknak nem tetszik, egy nő sem a férfiaknak öltözik.

2019. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem:
2019. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Plusz ne felejtsük el, hogy ezzel a lányok hatalmas része el tudja takarni a súlyfeleslegét/rossz alakját, főleg hogy kb. ezzel egyidejüleg minimum 2-3 centivel megnőtt a női cipőtapak magassága és divatba jöttek az oversized ruhák. Szóval, aki például 10 éve még lenéztek a modell-alkatú lányok, mert nem tudott szépen felöltözni pl. egy Zarából, az most ugyanúgy tud "jócsaj" illúziót tud kelteni.
2019. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Nincs is jobb a magasderekúnál. Nekem körte alkatom van, emlékszem milyen szar volt régen, amikor csípőnadrágjaim voltak, állandóan figyelnem kellett, hogy ne legyen kint a seggem. Azóta már el is felejtettem, hogy mennyit szenvedtem a nadrágjaimmal. Remélem soha nem megy ki a divatból, de lehet jobban betárazok belőlük, kicsit megijesztett a 2. válaszoló.

21/L

2019. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!