Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanyok! Szerintetek gaz a...

Lanyok! Szerintetek gaz a magasdereku nadrag?

Figyelt kérdés
En mindig ilyeneket hordok, de van aki szerint kisbabas. Nektek mi a velemenyetek errol a nadragrol?

2019. szept. 12. 19:14
1 2
 11/18 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én szeretem, mert ki tudom hangsúlyozni a karcsú derekam és kerek csípőm, míg egy rövidebb fazon pont a szélesebb pontomon vág el, és hülyén néz ki.

Meg hát azt sem szeretem, ha kilóg a derekam/fenekem.


A férfiakat meg tényleg senki nem kérdezte, miért kérnénk ki a férfiak véleményét női ruha ügyben? Hordanak ők is ilyesmit?

2019. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egyetlen fazonú nadrág, amire azt mondhatom, hogy kifogástalanul áll. Széles csípőm van, a derekam pedig ennél jóval karcsúbb, így én örülök, hogy most alaposan feltankolhatok belőlük.

Az viszont tényleg gáz, hogy a mostani Kardashian derékra pályázó divat-magasderekús fruskák ugyanazok az emberek, mint akik 10 éve s*gg kilógatós csípőgatyát, 5 éve besz@rós gatyát, 3 éve pedig leggingset (!!!) hordtak, és akkor azt tartották a világmindenség középpontjának.

Miért nem lehet egyszerűen a SZEMÉLYES stílusukhoz és alkarunkhoz öltözni? Ja... mert a létező összes brand egy idényben csak egyféle fazont képest legyártani... hatszáz “alfazonban”...

2019. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Vannak most ezek a buggyosabbak is, ezeknek már könyök felett a tetejük. Szörnyűek. Még pár év és az egész lány eltűnik bennük, a lábuk a nyakukig, a fenekük a hátuk közepéig fog érni.
2019. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a normalis valaszokat:)
2019. szept. 13. 19:06
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem szörnyű. Fel nem venném. Nem láttam még senkit, akinek jól állt volna, nem is értem miért erőltetik annyian, ha csak nem azért, h így tartsák maguktól távol a nyomuló hapsikat... :D Bármelyik pasi ismerősömet kérdeztem, mindenki azt mondta, h qrva gáz, vágyölö, vagy valami ilyesmi... Remélem hamar kimegy már a divatból
2019. szept. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Na szóval a válaszokból megtudtuk, hogy a nők nem is a pasiknak akarnak tetszeni, hanem a többi nőnek.
2019. szept. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%

#15

Érdekes a párom szerint a csípő gatya a nevetséges


#16

Én magamnak öltözök néha a páromnak. Na bumm, nőknek sose öltöztem nem csajozni akarok

2019. szept. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak senkinek nem áll jól. Kivétel nélkül.
2019. szept. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!