Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 100% gyapjú sapkája, akinek...

100% gyapjú sapkája, akinek van! Megérte megvenni, hol vetted, előnyöket tapasztaltál?

Figyelt kérdés

Hogy néz ki? Füles?


Köszönöm!



2019. szept. 13. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt sapkám és sálam. Viszont nem tudtam hordani. Érzékeny rá a bőröm, nem bírom, amiben sok gyapjú van, attól piros lesz a bőröm.
2019. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sapkáim voltak. Egyiket se tudtam hordani, mert kidörzsölték a bőröm (pedig az enyém nem is érzékeny)

Szerintem ha nincs benne egy plusz bélés más anyagból, akkor rémesen kényelmetlen.

Én egyébként semmivel sem éreztem megelebbnek őket, mint pl egy bundás vagy polár sapkát.

2019. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, sokat segítettetek, főleg, mert nekem elég érzékeny a bőröm és ez a szempont eddig eszembe sem jutott!
2019. szept. 13. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!