Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet tenni, ha lecsúszkál...

Mit lehet tenni, ha lecsúszkál a harisnya (nem harisnyanadrág, sima harisnya)?

Figyelt kérdés
Tudom, ott a harisnyatartó, de más valami? Ami nem látszódik. Úgy olvastam, japánban pl vannak erre külön ragasztók, esetleg olyat hol tudok beszerezni webshopból?

2019. szept. 15. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem erre vannak kitalálva konkrétan,de lehet kapni a H&M és társai boltokban ilyen kis csík kétoldalú ragasztószalagokat amik egyébként a mélyen dekoltált ruhákhoz vannak,de erre is jó lehet.
2019. szept. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én combfixet hordok, az nem csúszik le - ha nincs rajta az a latex “ragasztóréteg”, akk harisnyatartó segít a helyzeten. ;)
2019. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 köszi szépen, megnézem majd!


#2, igen tudom, köszi, de anélkül szeretném megoldani, azzal valahogy nem tetszik... :)

Amúgy nekem a szilikonos is lecsúszik sajnos, ha magában van. :D

2019. szept. 15. 14:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Más működő megoldás nemigen van. A harisnya harisnyatartóval használható. Ha azt nem szeretnéd akkor combfix.

De a harisnyatartós harisnyát sztem nem fogja a helyén tartani az ilyen kis ragasztó csík féle. De próbáld ki, hátha. :)

2019. szept. 17. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A harisnyanadrágot nem szereted?
2019. szept. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4 koszi :)


#5 dehogynem, persze. Csak most ez olyan szexinek tunik nekem, neha-neha felvennem.

2019. szept. 17. 17:14
 7/10 A kérdező kommentje:
Hm baratnom azt mondja, ragasztopisztollyal nyom korberagasztja belul, mint csuszasgatlo cucc. Mukodhet?
2019. szept. 17. 17:19
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én combfixet hordok, ezen van belül szilikon csík, de már jártam úgy hogy lecsúszkált. Nálam a mérettel volt gond, kisebb kellett és már helyén is maradt. Vagy veszek fel hozzá még harisnya tartót.
2019. szept. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a harisnyatartón kívül más nem biztos, h működik. Legalábbis, ha egész nap szeretnél benne lenni. Ott kezdődik a dolog, h a klasszik harisnyák anyaga nem igazán rugalmas, kvázi nem tapad úgy a lábra. Ha nincs felhúzva teljesen, gyűrődni fog menet közben. Anno én is sok mindent kipróbáltam, de semmi sem vált be igazán. Így ha olyan kedvem van, h klasszik harisnyát húzzak, akkor harisnyatartóval teszem.

A ragasztós dolgot nem próbálnám ki, mert nem hiszem, h jót tesz a börnek, és szerintem még a harisnyát is tönkre tenné levételkor. Mondjuk, ha azóta már próbáltátok, megírhatnád mi volt, mert érdekelne, de én biztos nem próbálnám ki magamon...

2019. szept. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Értem köszi. :)

Megírom, ha kipróbálta, addig én se merem, nehogy feleslegesen tegyem tönkre

2019. szept. 19. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!