Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gyerek korunkban sokan hordtun...

Gyerek korunkban sokan hordtunk bordás pamut harisnyanadrágot, van itt olyan aki felnőtt korában is hord ilyen harisnyát?

Figyelt kérdés
Én kifejezetten szeretem hordani télen az ilyen harisnyát, van még olyan aki hasonlóan így van ezzel?

2019. jan. 27. 11:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Igen.
2019. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

Hordtam igen , meg szandált is amikor az első randimra mentem:)

Régen volt hiányzik a múlt. ::))

Külföldön vagyok itt sincs olyan. ::((

F.

2019. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
32%

Ovis koromban igen ,de amióta nejlont hordok azóta örülök hogy váltottam arról a géprongyról.


F/42

2019. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
Én is ilyen harisnyát hordok, ahogy emlékszem kisebb koromban nem tartozott a kedvenc ruháimhoz, de amióta dolgozok kb 20 éve azóta rendszeresen hordom télen a harisnyát, úgyan ezt a bordás fajtát, de már egy ideje nem nagyon lehet kapni úgy veszem észre, de az biztos hogy olyat nem csinálok hogy nejolt vegyek fel, adtól még a hideg is kiráz!!!
2019. jan. 28. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Én gyerekkoromban utáltam, de megszoktatták velem. :)
2019. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Hogyan szoktattak rá? És meg bántad hogy rá szoktál? :)
2019. jan. 28. 12:13
 7/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem a leg férfiasabb dolog ha egy férfi harisnyanadrágot hord, én ezzel tisztában vagyok, de azzal is tisztában vagyok hogy tél van és ilyenkor nem árt fel öltözni egy férfinak sem, mert később a férfiassága mehet rá! Így én ezért hordom, amúgy tök kényelmes meg nincs igazából vele bajom, csak hogy nem annyira fiús.... Viszont cserébe nagyon praktikus.
2019. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Sok nő sem visel legnőiesebb ruhát mégis a praktika és a kényelem kerül előtérbe.

Egy férfi minden ruhában férfi marad.

2019. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%
Én is hordok,ilyenkor eszemben sincs kimenni az utcára ilyen harisnya nélkül, hogy ne venném a farmernadrág alá.Nincs ebben semmi ciki, nekem amúgyis tetszik! Főleg a fehér! Ha bicajjal megyek valahová hűvös időben, erre a harisnyára húzom rá a halásznadrágot.Praktikus is a számomra, és az is marad.
2019. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
97%
Emlékszem 20 évvel ezelőtt még simán lehetett kapni ilyen harisnyát! Sok nő viselte szoknyával, szürke, drapp, sötétkék, bordó színben.De aztán a gyártása itt megszűnt Magyarországon, és elkezdték kiszorítani a bordás harisnyát a simafelületü pamutharisnya termékek.A leggingszről már nem is beszélve.A legtöbb nő is inkább ma már ilyesmit vesz fel.A gyerekeken is nagyon ritka.Pedig mikor én a nyolcvanas években jártam általános suliba, a tanárnők is ugyanúgy viselték, mint a lányok, még a nyolcadikosok is!Főleg télen volt ennek nagy szezonja,a karácsonyi ünnepségen a suliban.Mivel a fűtést akkor olajkályhával tudták megoldani(1988- ban indult be ott a központi fűtés), a hideg miatt intézkedést vezettek be a tanárok a szülői értekezleten.Mondták, hogy a fiúk se szégyelljék a pamutharisnyát,mert jobb, mint a mackónadrág, ami amúgy is nagyon vastag lenne a farmer alatt! Az ünnepségekre hideg időben kimondottan fehér pamutharisnyát kértek a szülőktől a lányokra, mert nem akarták, hogy a nejlonban megfázzanak.Jó- jó tudom, ez akkor volt, de mi fiúk is vettünk fel ilyen harisnyát, csak nem látszott, mert a hosszú nadrág eltakarta.Úgy is volt, a tanánőkön is ilyen fehér harisnya látszódott.Ráadásul itt Észak- keleten sokkal hűvösebb is van, ahová én suliba jártam.Talán egyszer valaki meglátja benne a fantáziát, és elkezdi gyártani?! Jó is lenne!
2019. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!