Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki lenne csütörtökön már...

Ciki lenne csütörtökön már bokacsizmát venni?

Figyelt kérdés
Nincs nőies átmeneti cipőm sajnos és pénzem sincs most venni. Csak nagyon nyári vagy bokacsizmám van nőiesebb kivitelben, de szeretnék szoknyát felvenni. Szerintetek még túl meleg van, gáz lenne a bokacsizma?
2019. szept. 17. 17:12
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem lenne gáz, ma én is csizmában voltam!
2019. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz :)
2019. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma én is felvettem, egésznap kb 15 fok volt, mindenhol pocsolyák, eső is szemerkélt, így nem volt benne melegem egyáltalán. Nem naptár, hanem időjárás szerint kell öltözködni szerintem.
2019. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Lassan beköszönt a hideg.

Szóval hord nyugodtan! :)

2019. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

Nahát, nahát.

Múltkor meg azon ment az észosztás, hogy ilyen 15-17 fok körüli időkben papucsban-rövidgatyában illik masírozni, különösen, ha az mondjuk augusztus végén van. Sőt, ha odaesik, akkor még +3 fokban is.

2019. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az, én a heten már 2x is vettem fel bokacsizmát tegnap még egy kicsit fázott is benne a lábam egy szál harisnyában.

Amúgy szoknyához nem feltétlen kell tipikus nőies cipő, én sokszor hordok szoknyát Converse cipővel, vagy belebújóssal. Bár ezek nem minden szoknyahoz passzolnak, de van jócskán, amihez nagyon jól mennek.


25/l

2019. szept. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!