Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Ciki lenne csütörtökön már bokacsizmát venni?

Nincs nőies átmeneti cipőm sajnos és pénzem sincs most venni. Csak nagyon nyári vagy bokacsizmám van nőiesebb kivitelben, de szeretnék szoknyát felvenni. Szerintetek még túl meleg van, gáz lenne a bokacsizma?

szept. 17. 17:12  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem egyáltalán nem lenne gáz, ma én is csizmában voltam!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/6Időpont szept. 17. 17:58 Privát üzenet
Dehogy gáz :)

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont szept. 17. 18:06 Privát üzenet
Ma én is felvettem, egésznap kb 15 fok volt, mindenhol pocsolyák, eső is szemerkélt, így nem volt benne melegem egyáltalán. Nem naptár, hanem időjárás szerint kell öltözködni szerintem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont szept. 17. 18:17 Privát üzenet

Nem ciki. Lassan beköszönt a hideg.

Szóval hord nyugodtan! :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont szept. 17. 18:58 Privát üzenet

Nahát, nahát.

Múltkor meg azon ment az észosztás, hogy ilyen 15-17 fok körüli időkben papucsban-rövidgatyában illik masírozni, különösen, ha az mondjuk augusztus végén van. Sőt, ha odaesik, akkor még +3 fokban is.

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont szept. 17. 22:05 Privát üzenet

Szerintem nem az, én a heten már 2x is vettem fel bokacsizmát tegnap még egy kicsit fázott is benne a lábam egy szál harisnyában.

Amúgy szoknyához nem feltétlen kell tipikus nőies cipő, én sokszor hordok szoknyát Converse cipővel, vagy belebújóssal. Bár ezek nem minden szoknyahoz passzolnak, de van jócskán, amihez nagyon jól mennek.

25/l

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont szept. 19. 23:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok olyan weboldalt, ahol jó bokacsizmát lehet venni, nem horror áron?
Ilyesmi dzsekihez lehet shopper taskat hordani, es magassarku bokacsizmat? Vagy ti mivel hordanatok?
42-es méretben hol tudok kopogós sarkú csizmát, bokacsizmát vásárolni? 20L
Hol tudnék telitalpú bokacsizmát venni?
Fekete bokacsizmát mihez lehetne felvenni, ha elegáns, de 'hétköznapi' szeretnék lenni?
Ilyen időben bokacsizmát fölvenni nem ciki?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!