Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete bokacsizmát mihez...

Fekete bokacsizmát mihez lehetne felvenni, ha elegáns, de 'hétköznapi' szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Így 30 fokban ?
2018. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, így 30 fokban. Bár most hogy nézem, csak 29,5 fok van.
2018. júl. 27. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Latex bikinihez.
2018. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Én akkor veszek fel ilyenkor bokacsizmát, ha nyirkos esős idő van. Legtöbbször ruhához, szoknyához veszem fel, de akár egy skinny farmerrel is jó lehet. Szerintem az, h mennyire elegáns az összhatás, függ a többi ruhadarabtól is. Én pl mindig veszek fel hozzá harisnyát, vagy leggings-t, azok már alapból dobnak az összhatáson szerintem.

Egyébként "hétköznapinak" semmiképp sem mondanám, mivel sokan alapból furának tartják nyáron a bokacsizmát, viszont sok esetben praktikus, és nem is meleg annyira, mint azt sokan gondolják. Úgyhogy szerintem vedd csak fel nyugodtan, ha szeretnéd, teljesen jó alkalmi viselet!

29/n

2018. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nadrággal és szoknyával, illetve egy elegánsabb farmerrel.
2018. júl. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!