Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 25 feletti nők, ti mit hordoto...

25 feletti nők, ti mit hordotok ilyen időben munkába?

Figyelt kérdés
Miben mentek dolgozni, ami reggel elég meleg délután nem sültök bele és még csinos is?
2019. szept. 19. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van pár vékonyabb 3/4-es ujjú egyberuhám, hozzá megy egy fekete 20 denes harisnya, egy oxford stílusú kiscipő, +ballonkabát.
2019. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ügyvédi irodában dolgozom(gyakornokként) ott kötelező a kosztüm+szoknya reggel még kabáttal délután anélkül +harisnya+ magassarkú.. nem nagyon van vàlasztásom de ez attól is függ, hol dolgozik az ember. Nekem 16-8 fok már simán kabátos Szóval nem szoktam megsülni..
2019. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Farmer/nadrág, rövid vagy hosszú ujjú felső, blézer vagy bőrdzseki.

Cipőnek meg vagy félcipő harisnyával vagy bokacsizma (ha esik pl.)

2019. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk hál istennek nincs konkrétan megszabva dress code, annyi kikötés van, h elegáns ruhában kell megjelenni. Én általában szoknyát hordok blúzzal, vagy valami elegansabb, alkalmibb felsővel, vagy egyberuhát, amíg nincs annyira hideg. Harisnyát mindig veszek hozzá, ilyenkor általában még elég szokott lenni a vékony, bár tegnap reggel picit fáztam benne. Ha olyan az időjárás, h reggel majd meg fagyni, de délután meg makd megsülni, akkor van, h reggel két harisnya van rajtam, aztán az irodában leveszem a fölsőt, így délután sem kapok hőgutát. Cipőből balerina, alkalmi magassarkú, bokacsizma, nagy ritkán Converse, bár ez nem számít, mert az irodában úgyis papucsra váltok.


29/n

2019. szept. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fekete nadrág (farmerszerű), póló, pulóver. általában a pulcsim kapucnis, de viszek egy vékony, sima pulcsit is, mert fázós vagyok, de amiben megyek az meg túl vastag a munkába. egyszerű cipőt viselek, semmi extra. nem vagyok kopogóscipős, kosztümös beosztású, szerencsére és dresscode sincs.
2019. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!