Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok nektek milyen nyári...

Srácok nektek milyen nyári ruhadarabok jönnek be a lányokon a leginkább?

Figyelt kérdés

Mintás a jobb vagy az egyszínű. Szűk, vagy a bő? Szeretnék divatosabban öltözködni és meg akarom találni a stílusom. Tudnátok esetleg fényképes példákat küldeni?

18L



2019. febr. 2. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha megakarod találni a stílusod akkor miért érdekel az hogy a pasiknak mi jön be a lányokon? Pf
2019. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ötleteket kértem, amikből ki tudom találni az ízlésem. Egyébként meg igenis úgy szeretnék öltözködni, hogy az esetleg a pasiknak is bejöjjön. Baj?
2019. febr. 2. 17:08
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem nyugi, nem baj, majd felnősz :D
2019. febr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
88%
Nekem bejön a szoknya,meg az aranyos copf, a "picagatya", meg persze a szűk ruhák :D Viszont ezzel vigyázz, sajnos mostanság aki szűk ruhába van az azért qrva aki szoknyába van az meg azért, nos szerintem mindkettő jól áll egy lánynak, na meg ezek a bő? ruhák, fogalmam sincs mi a nevük de egyberuha általában és bő, olyan mint egy pizsama
2019. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Hogy mintás vagy egyszínű mindegy, amíg nem kaotikus az egész. Farmer rövidnadrágok nagyon tetszenek, szép lábakkal eszméletlen dögös meg a felül szűk alul meg bő szoknyák tudnak még jól kinézni. A teljesen tapadóssal az a baj hogy azt 2 lépésenként huzogatják aztán a csajok pedig azok is jól néznek ki.


[link]


[link]

2019. febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 2. 17:50
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Csatlakozom a másik hozzászóláshoz. Ne a pasik miatt öltözködj bárhogyan is. Nagyon szánalmas és taszító. Mondom én ezt srácként.
2019. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bármilyen rövidnadrág, ami NEM tüdőnadrág.
2019. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Offtopic, de a férfiak nagy részének fogalmuk sincs mi jön be. Barátaimat kérdeztem, hogy mi tetszik nekik, jaj milyen jó egy laza póló farmerrel, a piros köröm, a rövid haj, az összefogott, a kibontott, aztán kb egy hét múlva már mást mondtak. FOGALMUK SINCS, ránéznek egy nőre, és jól néz ki, vonzó úgy egyben ahogy van, vagy nem az.

Ahhoz meg hogy vonzó legyél úgy egyben az alakodnak és a stílusodnak megfelelően kell kinézned, amiben jól érzed magad magabiztosan.

Meg ahány férfi annyi ízlés, van akinek nem tetszik ha egy nő kipakolja magát, van akinek meg igen. Válaszd azt, akinek az tetszik, amilyen te vagy.

2019. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Magadnak öltözz ne nekünk kislánykorban, elég ha majd nő leszel akkor foglalkozol ilyesmivel.


F/42

2019. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!