Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon ciki? Más megoldás?

Nagyon ciki? Más megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)


Szóval,az lenne a kérdésem,hogy mit kezdhetnék a lábammal?xd

Az lenne a bajom,hogy mivel nyár van,nagyon meleg van,és emiatt többnyire rövid farmernadrágokat hordok. [link]

De én,suliban is ilyet szeretnék horsani,mivel alapból még akkor is nagyon meleg lesz,és a legnagyobb örömömre a mi osztálytermünk a legmelegebb. ._. És mivel szeretem az ilyen nadrágokat,és nem akarok megsülni ilyeneket szeretnék felvenni.Eddig oké,csak van egy kis problémám.

........szőrös a lábam..........Oké,nem annyira erősen,és nem úgy képzeljétek el hogy full fekete dús szőr,hanem egy alig feltűnő,de azért észrevehető.:D Amúgy önmagában nagy ívben leszharnám,csak mikor tavaly egy másik osztálytársam vett fel egy ilyen nadrágot,akkor hallottam hogy többen is kibeszélték,gúnyolták,hogy "jááááj neked szőrös a lábad!"XD Arra gondoltam hogy akkor leborotválnám,de viszont nem vagyok hozzá fiatal?13 éves lány vagyok.:/ Ja meg a fiúmnak is nagyon szeretnék csinosan öltözni,igaz hogy úgy szeret ahogy vagyok,de engem viszont zavar.:P


2015. aug. 9. 13:32
 1/10 A kérdező kommentje:
*hordani
2015. aug. 9. 13:34
 2/10 anonim válasza:
100%
Én 12 éves korom óta borotválom.. Szerintem nem korai.
2015. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Most utána olvasgattam,és az epilátor miben jobb mint a borotva?:D

Amúgy most találtam egyet a fürdőszobai szekrényében.:D

2015. aug. 9. 14:01
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem se korai leszedni a lábadról.hónaljról is. intim részről még nem kell szerintem,azzal ráérsz pár évet.

borotvát pár 100 forintért veszel.tusfürdő is elég hozzá.

epilátor fájdalmas lesz az első pár alkalalommal. borotva fájdalommentes,viszont 1 héten 2-3x kell. epilátorral hetekig nem kell újra.

én a borotvát ajánlom, szedd le nyugodtan,meg ne sülj amiatt hosszú gatyában

2015. aug. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi.:)

Még várok válaszokat.:DD

2015. aug. 9. 14:12
 6/10 anonim válasza:
100%

Az epillátor valóban fájdalmasabb lesz az első pár alkalommal, de tudok rá egy ötletet. Az epillátor gép ahol elhaladt a lábadon, ott rögtön húzz végig egy tusfürdős vagy testápolós dobozt mivel az hideg és jó érzés lesz tőle..

Én is 12,5 éves korom óta szedem a szőrt a lábamon. Az epillátorral hosszabb távon jobban jársz, mert az "gyökerestől" kiszedi és több idő mire visszanő, mivel a borotva csak a felszinen lévő szőrt szedi le.

Én is sokszor ha sietek csak borotvával szedem, de hidd el,ha van időd rá, akkor jobban jársz.

:)

2015. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, de húgom is meg anyukám is epilátort használ, nem nehéz belátni, hogy miért jobb. A borotva elvágja a szőrt a legvastagabb helyén (a tövénél) ahonnan gyakorlatilag azonnal visszanő, ha megborotválkozok, akkor gyakorlatilag 5-6 óra múlva már majdhogynem megint borostás vagyok. Az epilátor viszont kitépi, vagyis a bőr alól húzza ki, így amikor elkezd visszanőni akkor idő kell neki, amíg egyáltalán eléri a bőr vonalát, tehát sokkal tovább marad sima a lábad. Anyukáddal beszéld meg szerintem, hogy segít neked az első epilálásnál.


Él még az a TÉVHIT az emberekben, hogy a borotválás erősíti a szőrt, az epilálás meg gyengíti (ez a tévhit egyébként amiatt él, amit fentebb írtam: a borotva a tövénél vág, az epilátor meg bőr alól kitép), valószínűleg anyukád is hisz ennek, így szerintem nem fog ezen problémázni és örülni fog, hogy te epilálni akarsz, nem borotválni. A lányok lábán lévő kis pihe szőr esetében nem fáj annyira az epilátor, ráadásul mindenkitől azt hallom, hogy az első alkalom után már sokkal jobb (hónaljról nincs "tapasztalatom", szerintem azt mindenki borotválja talán).

2015. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vegyél harisnyát, akkor nem látszik :)
2015. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki válaszát,főleg az utolsó előttiét.:D
2015. aug. 9. 14:28
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

3 lehetőség van: borotva, gyanta, epilátor

A borotva a legegyszerűbb, viszont hamar (pár nap alatt) borostás lesz a lábad és szúrni fog.


Epilátor az fájdalmas, mert szálanként húzza ki a szőrt, viszont tovább marad sima és szőrmentes a lábad.


A gyanta szerintem a legcélszerűbb, igaz az első pár alkalom fáj, illetve otthon csinálni elég macerás, ráadásul,ha rosszul csinálja az ember sebes lesz a lába, ezért érdemes kozmetikussal csinálni. Ez ki tépi a szőrt, viszont sokat egyszerre, így gyorsabb, mint az epilátor.

13 évesen nem korai egyik sem.

2015. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!