Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gondolja erről a ruháról...

Miért gondolja erről a ruháról a többség hogy ízléstelen és k. rvás?

Figyelt kérdés

Egy kérdésben láttam hogy a kérdező kérdezi hogy mit szólnának a pasik ha a barátnője ilyen fürdőruhában lenne.

És a pasik és nők együtt jól lehordták mindenféle ocsmány k......rvás cuccnak.... meg a képen szereplő csajt is.


MIÉRT????? Miért ennyire álszentek az emberek? El fogadom h nem tetszhet mindenkinek minden, de azért szerintem ebben a ruhában az ég világon nincs semmi kivetni való, egy gyönyörű csipkés divatos darabról van szó.


[link]



2017. okt. 29. 18:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Túl sokat mutat.
2017. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
89%

Láttál te már embert közelről? Ha igen, akkor tudod, hogy az embernek, pláne a nőknek van mellbimbójuk.

Élőben nincs photoshop, hogy el legyen tüntetve, sőt, valószínűleg a bimbótapasz sem működik.

Ergo, a gyönyörű csipkés divatos darabban kilátszana minden, nem beszélve az alsóbb régiókról.

Ennyi erővel ne is vegyél fel semmit :D

2017. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Háát..elég kihivó!

Mindene látszik benne.

2017. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Szép a csipke, de manapság mindenféle ruhadarabra erőltetik, olyanra is, amire nem alkalmas. Például fürdőruhának sem alkalmas, max. ha mutogatni akarod magad. De ha lesülsz benne, ilyen mintás lesz a tested is. :-)

Különben hallottad már azt a kifejezést, hogy a kevesebb több? Simán lehet vonzóbb egy diszkrétebb ruhadarab, mint egy túl sokat mutató.

2017. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%
Nincs vele baj, szerintem egész jó. A k*rvástól pedig elég messze áll.
2017. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon szép. Egy modell fotón. Vagy otthon a párodnak. De nyilvános helyre ízléstelen olyan ruhát felhúzni, ami teljesen átlátszó.
2017. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

De ez mióta ruha? Inkább alsó nemű, de a ruha jelző nem illik rá.

De viszont mint fehérnemű se jó azokkal a madzagokkal , és a nagy ringlikkel.

Összességében semmire se jó.

2017. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Ha otthon veszi fel nem közönséges.

Ha kimegy benne az utcára, akkor igen.

2017. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Szép,nekem nincs vele bajom,de csak otthonra venném fel,mert a bimbik kilátszódnak benne :D
2017. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

krvásnak épp nem mondanám, de nemtom. Nekem furcsa. Sztem a hagyományos fürdőruhák/bikinik is nagyon csinosak, nem kell ilyesmivel előrukkolni. :D

De nem tartaom kvásnak egyáltalán...

F

(am ne lepődj meg, de itt nagyon sok hülye megfordul)

2017. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!