Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a lányokról akik 14 évesen, vagy akár fiatalabban úgy (hideg időben is) öltöznek mint az utcalányok? Mit lehetne ellenük tenni?

Figyelt kérdés
Év elején lebukott hozzánk egy lány, aki eddig mindig iskolához alkalmatlan, nyitott ruhában jött. Az osztályfőnök már többször szólt neki, hogy ne így öltözzön, de nem nagyon érdekelte, következő nap felvett egy kevésbe nyitott ruhát utána megint felvette az "utcalány egyenruhát". Amikor 2. alkalommal rászolt az ofő, másnap reggel mielőtt felvett volna egy felsőt, (Nem értek hozzá, nem tudom hogy hívják) egy fekete, nagyon nyitott ruhában, ami a mellének a felét láttatta, körbejárta az osztálytermet. Ezek azt hiszik, hogy tisztelni fogják őket ez miatt? Vagy hogy a 12-13 éves fiúk velük fantáziálnak? Vagy hogy felsőbb rendűek? Mi a véleményetek?

2019. szept. 22. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
19%

én is szeretek lengébben öltözködni, szinte mindig szoknyában járok, még télen is, de nekem ez a stílusom és nem gondolnám, hogy ribis lennék. ofőm egyszer szólt, mikor fekete miniruhában mentem és ahhoz olyan harisnyát vettem fel, aminek a szárai pont a szoknya aljáig ért és kilátszottam a kettő közt a combjaim.

inkább csak féltékenyek rám a csajok, a fiúknak meg egyértelműen bejön a stílusom. Tanárok véleménye nem érdekel, nekik az a dolguk, hogy kritizáljanak, ha jó vagy, ha nem.

2019. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
De mi vagy te kérdező, minden tinilány ős-édesapja, hogy rendszabályozni akarod őket? Ha otthon rájuk hagyják, akkor majd pont rád fognak hallgatni...
2019. szept. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Mit lehetne ellenük tenni??? Inkább a klímaváltozáson gondolkodj, ne tinilányokon.
2019. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Ne foglalkozz vele, nem te kapsz majd vesemedence-gyulladást.
2019. szept. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Most kamaszok. Kitombolják magukat, aztán ha dolgozni fognak így úgysem öltözködhetnek, hacsak nem saját vállalkozásuk lesz. Húgom osztályában (17 évesek) 2-3 lány simán haspólóban volt az első héten amíg nagyon meleg volt. Sortban miniszoknyában többek. Az egyiknek 2 féle kék árnyalatú a haja. Most pénteken meg egy másik lányon volt egy olyan felső, ami a melleit nem igazán takarta, hozzá egy közel 20 helyen szaggatott farmer, meg egy lila prémű kapucnis zöld parka kabát. Órán is így volt. A tanár mit csináljon velük, az órát nem zavarják, a kék hajú lány egész jól tanul.
2019. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Semmit se kell ellenük tenni. Majd ràjönnek idővel maguktól is.


Voltam egy szüreti fesztivàlón voltam 2 hete, elég hideg volt. Az "idősebb" lànyok kabàtba voltak meg pulcsiba, a tini lànyok rövidnadràgban és haspolóban.

Az első ami eszembe jutott, az az hogy biztos hogy ők se fàztak még fel.

Most itt nem is a kinèzetük a legnagyobb gond, hanem hogy leszarjàk az egèszségüket.

2019. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Semmit nem lehet és kell ellenük tenni,mindenkinek a saját dolga,hogy mit vesz fel és mit nem.Mivel téged senki nem kényszerít ezekre a ruhákra,így boldogság van,abban vagy amiben szeretnél.Nem téged minősítenek ezek a ruhák,hanem a viselőjét.
2019. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A pitcsa gatya nem zavart ha melegebb időben abba mentek suliba??
2019. szept. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Meg kell kérdezni tőluk hogy "3000-ért leszopsz?"

Attól talán észhez térnek.

2021. aug. 31. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
... Ha meg azt mondják rá hogy "mit képzelsz nem vagyok qrva", arra az a válasz hogy "pedig pont úgy öltözködsz".
2021. aug. 31. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!