Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szandál szakadó esőben?

Szandál szakadó esőben?

Figyelt kérdés

Ma egész nap szakadt erre az eső és elég hideg is volt kint. Az előrejelzésekből ezt pontosan lehetett is tudni.

De rengetegen (főleg nők) divat-szandálban mászkálnak.

Mi a jó ebben nekik? Vagy csak nem érdekli őket? Vagy nem néznek időjárás jelentést? (Azon túl, hogy ez nem egészséges, még a cipőt is tönkre teszi.)



2019. aug. 14. 15:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Én is abban voltam, mert nem fázott a lábam. 🤷‍♀️ Azt furcsálltam, aki ma már nagykabátot vett.
2019. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
63%
Szerinted hol van hideg??? Mert esö még csak lehet, de hideg nincs
2019. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
29%

Buták vagy nem érdekli őket hogy vizes lesz a lábuk. És utolsó, igenis hűvös volt főleg reggel mivel esett is és fújt is a szél :) de a kabát tényleg túlzás, oont annyira mint a szandál ilyen időben :)

Egy biztos, a coknijuk nem lett vizes hááh

2019. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
11%
Vagyis zoknijuk, de a coknijuk se rossz :D
2019. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Pedig itt Debrecenben hideg volt, most is 17 fok van és ennek ellenére mindenkin szandál! :D
2019. aug. 14. 16:50
 6/34 anonim ***** válasza:
69%
Azért, mert ti fáztok, más nem biztos. ;)
2019. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
84%

Ha napközben egy irodában ül egész nap, akkor felesleges beöltözni nagyon arra a kis időre még a munkába beér.

Amúgy meg napközben jó idő volt, simán szandálos.

2019. aug. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
73%

Így igaz, azért, mert valakinek 18-20 fokban befagy a segge, nem azt jelenti, hogy mindenkinek. 😅 Illetve aki annyit tartózkodik kint, míg a kocsiból besétál a munkahelyére, azért nem muszáj 20 fokba nyáron csizmát húznia. :D Ja és csak azért, mert ma hűvösebb idő volt, nem azt jelenti, hogy a benti helyiségekben is hideg lenne. Én irodában dolgozok, tegnal meleg volt, az épületet egész nap süti a nap, minden irányból, nem hűlt ki, 24 fok volt...emiatt nem fogok teljesen beöltözni, mert kicsit lehűlt a levegő.


"Mi a jó ebben nekik? Vagy csak nem érdekli őket? Vagy nem néznek időjárás jelentést? (Azon túl, hogy ez nem egészséges, még a cipőt is tönkre teszi.)" Micsodaaaaa?? 😄 Nem értem az utolsó mondatod. Mi nem egészseges és mi teszi tönkre a cipőt?? A szandál, az eső vagy ha hűvösebb időben szandált húzok? 😅

2019. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
48%
Itt is esett az eső és viszonylag hűvös volt,ennek ellenére nem vettem fel a téli bundát,de egy normális zárt cipőt igen.Nekem nem komfortos csupa vizesen járkálni egésznap.
2019. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%

Nem fáztunk, nem fáztunk...

Inkább az a kérdés, hogy december elején, amikor beüt egy enyhe 17 fokos nap esővel, akkor miért nem szandálban vagytok ? És miért kabátban?

2019. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!