Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A barátom szerint úgy öltözköd...

A barátom szerint úgy öltözködöm, mint egy r*b*nc. Szerintetek is?

Figyelt kérdés

Volt egy csúnya veszekedésünk, mert a fejemhez vágta, hogy úgy öltözködöm, mint egy "utolsó r*b*nc", ami nagyon bánt, főleg, hogy mindig is hasonló stílusom volt, és így is ismert meg.


Pontosan meg tudom mutatni, hogy mi volt rajtam, amikor kibukott:


[link]


(fekete melltartóval) [link]


Nem hinném, hogy ez annyira durva lenne, most ez a divat, és megvan hozzá az alakom.


Köszi előre is a válaszokat.


25/n


2019. szept. 24. 07:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
83%
Hat, nem eppen egy kifinomult, elegans hölgyre hasonlithattal ezekben...
2019. szept. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem igen közel áll az igazsághoz a barátod véleménye.
2019. szept. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
53%

Mar nem azert, de senkinek semmi koze nincs ahoz hogy TE milyen ruhat veszel fel.

A helyedben elkuldenem melegebb eghajlatokra azt a b.nkot, akit a baratodnak nevezel.

Gondolom senki nem tart fegyvert a fejehez, hogy egy “r.banccal” jarjon?!

2019. szept. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
67%

Egyetértek vele bizonyos szinten. Ha a műbőrnacihoz/leggingshez nem a feneket takaró felsőt vettél fel és szinte feszül a pitsádon, az nagyon olcsó hatást kelt. A második eleve egy átlátszó csipkefelső, nem melltartó kell alá, hanem vékony top. Na meg nem mindegy, alulra mit vettél. Ezen a nőn bő farmer van, lapos, semmi melle nincs, hogy kihívó legyen.

Na meg utálom az ilyet is, amikor egy modellen lévő ruhát linkeltek. Ezek teljesen máshogy állnak rajtad, nem tudni neked mekkora a melled, a feneked. Na meg aki tényleg ilyesmi feltűnő ruhákat hord, biztosan szelfizik egész nap, nem hinném, hogy nincs rólad olyan kép, amin te viseled ezeket. Tedd fe azt, arc nélkül, úgy ezerszer könnyebb lenni válaszolni.

És nincs stílusod, ha így öltözködsz, csak te hiszed azt.

33/N

2019. szept. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
77%
#5 mondom nagy falu=Budapest
2019. szept. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
61%
Igaza van.
2019. szept. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
64%

1.Persze, senkinek semmi köze hozzá, hogy öltözködik, de attól még cigány.

2 Kutyát nem érdekli, hogy te hol vetted, a kínaiban megkapod 2000 forintért ugyan ezt.

2019. szept. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
77%
Igen, szerintem is. De 25 évesen már neked is látnod kéne, hogy ez nem ízléses.
2019. szept. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
72%
Igen, ilyen nadrágban az útszéli ribik járnak.
2019. szept. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
61%

Nem mondanám r'bancosnak, inkább kihívónak, de ahogy az elöttem lévő írta, jó lenne rajtad látni úgy más benymást is kelthet.


A bármin is vesztetek össze nem helyénvaló így viselkedni, főleg ha ilyen stílusod volt mindig.

2019. szept. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!