Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A barátom szerint úgy öltözköd...

A barátom szerint úgy öltözködöm, mint egy r*b*nc. Szerintetek is?

Figyelt kérdés

Volt egy csúnya veszekedésünk, mert a fejemhez vágta, hogy úgy öltözködöm, mint egy "utolsó r*b*nc", ami nagyon bánt, főleg, hogy mindig is hasonló stílusom volt, és így is ismert meg.


Pontosan meg tudom mutatni, hogy mi volt rajtam, amikor kibukott:


[link]


(fekete melltartóval) [link]


Nem hinném, hogy ez annyira durva lenne, most ez a divat, és megvan hozzá az alakom.


Köszi előre is a válaszokat.


25/n


2019. szept. 24. 07:20
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
82%

Együtt sok, közönségesnek hat.

Hogy ebben olyan vagy, mint egy rbanc, mert azok így öltöznek, igaz. Te magad ha nem vagy az, akkor taplóság ezt a fejedhez vágni. Ha nem tetszik neki az öltözéked lehet finoman is jelezni

2019. szept. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
59%

Igazat adok a barátodnak.

25N

2019. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
79%
Igaza van abban hogy r. bancos a szett viszont mi jogon r. bancozik le egy öltözet miatt. Nem a ruhán van a lényeg hanem azon hogy a barátod így beszél veled. Gondolom nem ez az első ilyen eset. Szépen is meglehet mondani hogy ha túl kihívónak tartja a szettedet.
2019. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
74%

#23

"viszont mi jogon r. bancozik le egy öltözet miatt"

Ezt honnan szeded? Mert én akárhányszor olvasom a kérdést, abban csak annyi van, hogy ÚGY ÖLTÖZIK, mint egy rbnc. Ebben nem tudom, mi van. Mondhatják rám, hogy úgy öltözök, mint egy római katona, attól még nem leszek az.

2019. szept. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Nem teregetném ki mindenki előtt a szennyest, az csak a barátomra és rám tartozik, ha veszekszünk, ezért fordulok hozzátok névtelenül. Ha tennék fel képet magamról, akkor fej nélkül is felismerhetnének az ismerőseim. Tettem már fel egyébként korábban képet, de akkor csak egy-egy ruháról kérdeztelek titeket, most pedig inkább az a kérdés, hogy jogosan mondta-e a barátom, hogy r*b*ncosan öltözködöm.


Egyébként, hogy reagáljak a megjegyzésekre:


Nincs nagy mellem, 75 C.

165 centi vagyok, 58 kg.

A seggem megvan egy ilyen nadrághoz, rendszeresen edzek. Megmondom őszintén, hogyha már egyszer ennyit foglalkozok a testemmel, akkor nem is értem, hogy miért kellene elrejtenem az alakomat. Nem szégyellem.


Egyébként én most sem tartom r*b*ncosnak ezt a szettet, de látom, hogy sokak szerint az. Mindegy, nekem kell az, hogyha tükörbe nézek, akkor egy szexi nőt lássak. Aki szerint ribis vagyok, az így járt.

2019. szept. 24. 12:28
 26/35 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, nem csak az igénytelen útszéli stílus és a "takargatom magam" létezik ám a világon. :)
2019. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
95%

Hàt elég igénytelenűl és ízlestelenűl néz ki ez a két ruha együtt.

Külön-külön nagyon jo outfiteket lehet összerakni. De így együtt... borzalom.

Főleg hogy a leggings az még mindig nem nadràg!

A tizen évesek öltözködnek így, mert lázadnak és nincs ízlèsük még. De hogy te 25 évesen így öltözködsz...

2019. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
85%

“Aki szerint ribis vagyok, az így járt.”

Nem csillagom, te jártál így. Saját pasid is annak tart, pedig a fiúk aztán elnézőek a szajhás megjelenéssel.

2019. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Külön, külön még jól nézhetne ki ez a két ruhadarab de együtt közönséges hatást kelt.

Leggings hosszú felsővel való.

2019. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Nem az a kérdés, hogy mi mit gondolunk, hanem hogy a párod miért hív r-bancnak, elvégre nyilván a külsőd és ezzel együtt az öltözködésed is nyilván az oka annak, hogy anno elkezdtetek randizni. Meg az is kérdés, hogy a barátod miért r-bancoz le. Még ha úgy is öltözködnél sem mond ilyet az ember a párjának.
2019. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!