Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felnőtt cipőket használtan...

Felnőtt cipőket használtan miért adnak el? Már nem tudja az ember kinőni, van valami baja mindnek?

Figyelt kérdés

Sztem elég kevésnek van hogy 40 pár cipője van vkinek és már nem fér a szekrénybe.

Másik aki külföldről hozza be és eladja a neten. De ott is felmerül hogy mi a baja.


2019. szept. 25. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért adom el, mert nem hordom. Az esetek többségében nem is volt rajtam 3-5 alkalomnál többet és mérethibáas. Tehát vagy nagy vagy kicsi.

Jártam úgy, hogy nagyon gyorsan kellett egy magassarkú, próbáltam én az üzletben, de nem tudtam eldönteni, hogy jó e. Így sikerült megvennem egy egy számmal kisebbet. Rettenetesen fájt benne a lábam, menni se tudtam így attól szabadulni akartam. Összesen volt rajtam kb 6 órát, amíg a szertartás tartott.


Jártam úgy, hogy vastag zoknira próbáltam, akkor még jónak tűnt. Élesben viszont nagy volt.

Volt olyanom, amit kaptam. Csak két számmal volt nagyobb, mint az én lábam.

Baja egyiknek sem volt, csak szabadulni akartam tőlük.

2019. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Megunja, és nem akar sok pénzt bukni rajta, ezért eladja.
2019. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Megunja, mégse kényelmes, stb.

Vagy nekem pl egyszer ellopták egy pár felnőtt cipőmet, gondolom a retek utána felrakta valami marketplace-re és árulta.

2019. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 qborka ***** válasza:

Azért, mert nem hordja, megunja, nem tudja hová/mivel viselni.

Nekem bőven 40+ lábbelim ( szandál, csizma együttvéve) van. turikban gyakran rábukkanok nagyon szép, egyedi magassarkúkra. Megveszem, de aztán kiderül, hogy nem nagyon kényelmes, illetve nem tudom hová felvenni. Áll kb 6 pár ilyen a szekrényben. hibátlanok.


Aki behozza majd eladja, valószínűleg keres rajta valamennyit.

2019. szept. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is sok cipőm van. Nem azért mert sokat költekezek. Már egy 10 éve ugyan akkora a lábam és vigyázok a cipőimre. Egyébként eladni én azért adnám el mert sajnálom kidobni mert jó állapotba van vagy mert ha tudom hogy tudnék rajta keresni egy kis extra pénzt akkor miért ne tenném. Tiniknek/fiataloknak a legjobb ez egyébként ahogy változik a stílusuk stb tud Új ruhát venni abból a pénzből amit megkeres
2019. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy gyönyörű olaszból hozott balerina cipőm, de 3x hordtam kb és mindig véresre törte a sarkam. Az ilyet simán tovább adnám (csak a szívemhez nőtt :()
2019. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én pl most az utolsó táncos cipőmet passzoltam el. Alig egy éve vettem, táncos cipőhöz képest gyakorlatilag használatlan, jó ha 10-szer volt rajtam, mert közben egyéb okokból abba kellett hagynom a táncot. De teljesen jó cipő, színtiszta bőr és újonan jó drága is volt. Így nekem is visszajött valamennyi és az is jól járt, aki megvette.
2019. szept. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez mind szép.

Csak azt nem tudom ha egy cipő szép, kényelmes, akkor miért nem hordja a gazdája? Nekem ez nem stimmel. Ráunt? Hát egy jó cipőre én nem tudnék ráunni.

2019. szept. 26. 18:32
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy bizonyos alkalomra vette az ember, kapta de nem tetszik, nem praktikus nem tudja kihasználni és azért túl drága vagy szép hogy álljon a polcon stb. Nem értem az értetlenkedésed szerintem minden ember vett már olyat amit utána nem használt eleget vagy mégse tetszett neki megvétel után
2019. szept. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem alkalmi cipőre gondolok, sima utcai cipő vagy edző.
2019. szept. 27. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!