Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fordult már elő olyan veletek,...

Fordult már elő olyan veletek, hogy egy évszakban nem volt valamilyen ruhátok?

Figyelt kérdés
Pl nem tudtatok venni télre csizmát.
2019. szept. 25. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mármint nem volt pénzem egyetlen csizmára sem és a lyukas, kinőtt cipőben kellett járnom, vagy nem tudtam megvenni a 4 csizmát télire?

Sajnos rosszabb anyagi (és társadalmi) hátterű országban nőttem fel, ahol gyerekként ritkán engedhettünk meg magunknak valami újat és bár felnőttként sokkal jobb anyagi körülmények között élek, valahogy megmaradt bennem, hogy csak akkor veszek magamnak valamit, ha a régit már elhasználtam. Ezért nem vásárolok minden évszakban új ruhát és simán ki bírok néhány telet ugyanabban a csizmában.

Ha meg valami tönkre megy, akkor nincs mese, venni kell másikat. Olyan nagyon ritkán akad, hogy egy embernek annyi minimális pénze se legyen, hogy megvegyen egy olcsóbb ruhadarabot, ami tényleg nagyon kell.

2019. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem,még sosem.
2019. szept. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hál istennek nem

Viszont kinyúlt, kopott, lyukas cuccom sok van

2019. szept. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még soha
2019. szept. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen. Az egyetlen cipőm leöntöttem savval és abban kellett járnom.

Szégyelltem, próbáltam rejtegetni amikor viseltem.

Máskor pedig vagy hidegebb, vagy melegebb időhöz való cipőt hordtam

2019. szept. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én minden évben megveszem a Dechatlonba a 4000 ft-os túracipőt, télen- nyáron azt hordom, egy évig kibírja, több lábbelire nincsen pénzem.
2019. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!