Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen 1 minnie...

Szerintetek milyen 1 minnie egeres felső egy 21 éves lányon? Csini, gáz, vagy cuki?

Figyelt kérdés

Fiúk, lányok válaszára kíváncsi vagyok

És hozzáteszem a body fekete színű



2019. szept. 28. 10:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nagyon be jönnek az ilyen felsők a csajokon akár idősebben is mint te vagy pl "30 felett" A mesefigurás ruhát nem csak 10 évesek vehetik fel. Csak igen annyi van vele hogy nem mindenhova lehet fel venni. Úgy hogy a mikiegeres bodyról csak jót tudok neked mondani,és nyugodtan hordható. Én ez férfiként mondom neked.
2019. szept. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az attól függ. Én nem venném fel, de nem is adnék a gyerekemre se Minnie egeres bodyt/nadrágot, amíg csecsemő, mert én személy szerint nem kedvelem a karaktert. Úgy gondolom, a mintás ruháink azért legyenek olyanok, amilyenek, mert egy számunkra kedves dolog van rajta. Tehát ha lesz gyerekem és 5 évesen Minnie rajongó lesz, nyugodt szívvel megveszem majd neki, magamnak meg akkor se. De nekem is vannak Harry Potteres pólóim, mert én meg azt szeretem. Úgyhogy összességbe véve nem tartom gáznak, ha valaki ilyen ruhákat hord, csak legyen mögötte legalább egy kis szimpátia az adott dolog iránt.

(Nekem pl tök furcsa lenne olyan zenekaros pólót viselni, amit nem is ismerek, aztán valami rajongó meg leszólítana, mert tetszik neki, meg váltana pár szót róla, én meg mondanám hogy ja csak megvettem, de nem tudom, kik ezek.)

2019. szept. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Barackoshányás ***** válasza:
Tök sokan hordják, semmi különös nem lenne benne
2019. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Átlagos, más huszonéves is hord ilyen felsőt...sőt régebben ruhában is volt divatos az ilyen. Idősebb nőkön is láttam.
2019. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond nincs vele

24f

2019. okt. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem cuki
2021. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!