Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kismellu lányok! Nektek is...

Kismellu lányok! Nektek is megakad a szemetek egy nagyobb mellű lányon, főleg ha kivágott felső van rajta?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos elég kicsi a mellem és azt vettem észre, hogy amikor egy kivágottabb felsőt viselő és láthatóan nagyobb mellel megáldott lany/nő jön szembe, nagyon megakad a szemem rajta

Főleg akkor, amikor az én korosztályom/fiatalabb nálam 1-2 évvel az illető


Ti is hasonlóan vagytok vele?

Nagyobb mellu lányok, volt már, hogy eszrevettetek ezt?



2019. júl. 13. 08:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Mindenen megakad ami a szemet vonzza, jó és rossz értelemben is.
2019. júl. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Cute_Psychopata ***** válasza:
100%
Igen, elég sűrűn.
2019. júl. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is, de azért mert tetszik, nem feltétlenül irigykedem rá.
2019. júl. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár inkàbb közepes mellem van, nekem is megakad egy szép dekoltázson. Nem feltétlenül az irigység miatt.

Most ha szembe jön egy 2 méteres làny velem, ő is oda vonza a tekintetet.

2019. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem nem kicsi a mellem, de nekem is megakad :D
2019. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Metionin ***** válasza:
82%

Így utcán nem de ha a buszon mellém áll akkor előfordul. Főleg ha pont arcmagasságomban vannak a dudái. Kellemetlen tud lenni. De nem irigylem, sőt, inkább ijesztőnek tartom hogy ő azokkal a cuccokkal a testén mászkál egész nap, nem lát tőle le meg minden, nekem ez olyan fura.

De pont a múltkor volt egy vicces, a villamoson mellettem állt egy lány, elég nagydarab volt, kb. akkora combja volt mint a derekam és mellben is erősen meg volt áldva. Felszállt valami ismerőse aki odaüvöltött neki hogy Sárika te jársz még iskolába? Mire a lány vissza hogy "hogyne járnék hát 14 éves vagyok". Általában full pókerarccal szoktam közlekedni de ez így egy kicsit wtf volt, én 25 körülinek néztem volna a csajt bár nem csak a mellei miatt.

2019. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Megnézem a szép melleket (önmagában a nagy nem egyenlő ezzel), a jó fenekeket, hosszú lábakat. De ennek nem az irigység az oka, ha valami szép az szép.
2019. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon ki van pakolva, az feltűnő, tehát vonzza a tekintetet, óhatatlanul megnézi az ember. Utcán nincs is ezzel bajom, hiszen ha nem tetszik, nem nézek oda. De amikor pl. munkahelyre jön be pár fiatal kolléganő köldökig dekoltált ruhában és akkorka rövidgatyában, hogy szerintem a tampon zsinórja is kilógna belőle, az azért zavar.
2019. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Persze. Kicsi vagy nagy, ha ki van rakva, egyszerűen nem lehet másfelé nézni. Ezt nőként mondom. Szóval kínos az ilyen. És még a pasikat bunkózzák le, ha bámulják a mellet. Hát kérem, nem kell kirakni.
2019. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, irigylem is őket. Nem vágyom ugyan görögdinnyékre, de azért az országút szélességű csípőmhöz arányosan C kosár dukálna, hogy kinézzek valahogyan.
2019. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!