Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondolnátok egy ilyen...

Mit gondolnátok egy ilyen szettről?

Figyelt kérdés

Cipő: Airmax720(60ezer ft) fehér

Zara super skinny gatya

Armani póló

Tommy Hilfiger farmerdzseki

Tommy hilfiger sapka

Csak mert ilyen szettbe fogok menni holnap bulizni, erdekel hogy ez masokbol mit valt ki.



2019. okt. 3. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Valójában ilyen gazdag vagy, vagy csak összekukáztál egy ilyen szettet, hogy menő gazdagnak látszál, pedig valójában egy csóró kis senki vagy?
2019. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ja meg armani ora
2019. okt. 3. 22:25
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Szánalmas. Ha már ennyire markafuggo vagy akkor tedd le a voksod valamelyik mellett és öltözz abba, ne így mint egy bohóc
2019. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Figyelj szerintem az egyszerü de nagyszerü is jobb .....

Nem márka kiálitásra mész , értelmetlen mindenböl a márkásat felvenned... Azt válaszd ami megy egymáshoz , stilusos , nem kell tulreagálni bulizni mész nem bálba , mikor berugsz nem fog érdekelni hogy mi van rajtad éppen xdd :)



Remélem segitettem :)

ne vedd sértésnek :)

2019. okt. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Elolvastam, hogy Armani és instant elélveztem.

Ja nem

2019. okt. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Senkit nem érdekel a márka. A lényeg hogy az összeállítás összhangban legyen és jól, ízlésesen nézzen ki.
2019. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Szörnyű :D

Egy hülyegyereknek néznélek egész biztos. Egy férfi nem így öltözik! Egyáltalán nem férfias, inkàbb “gáz” ez az erőltetett hú de menő vagyok stíluska.

18N

2019. okt. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de eredeti minden nem ilyen habi piacos cigány cuccok
2019. okt. 4. 16:35
 9/14 anonim válasza:
81%

te egyre gézabb leszel.....

Figyelj inkább csináld ugy ahogy akarod , leszarjuk ....

mert neked nem lehet semmi se mondani.....

2019. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Amíg nem olcsó hamisítvány van rajtad, addig tökmindegy, hogy hol vetted, mennyiért és mennyire márkás. Főleg, hogy ezek sokszor ugyanarról a gyártósorról jönnek le, csak az egyikre ráteszik a logót, a másikra meg nem. Nekem valszeg tetszene, de nem a márkák miatt, hanem mert alapból tetszik egy ilyen szett.

23/F

2019. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!