Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 17 éves lánynak szerintetek...

17 éves lánynak szerintetek milyen ez a stílus? Mit gondolnátok róla először/mi lenne a benyomásotok (ruhák alapján)?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


/Írjátok le a korotokat és nemeteket./



2019. febr. 12. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Unalmas. Átlagos. Egyszerű. Semmi extra.

De most komolyan, az milyen stílus hogy fekete pulcsi+farmer? :D

2019. febr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]



[link]


(Ez 2 kimaradt.)

2019. febr. 12. 16:06
 3/11 Miss Endzsi ***** válasza:
3%
Talán szereti a könyveket.
2019. febr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Kb mindent a stradibol vesz vagy onnan inspiralodik, tul komolyan veszi magat, nem akar sokat foglalkozni az oltozkodessel es kb csak basic darabokat kombinal, vagy tulsagosan felenk egyedibb darabokat felvenni


csinos meg minden, de hianyzik belole az egyeniseg


20/L

2019. febr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Tipikus tini kiscsaj,aki Azthiszi,hogy hú de nagy stílusa van,hogy a pinterestről és az instaról inspriálódik,közben pedig ugyanolyan tömeg mint a kortársai.
2019. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Mindig meglep, hogy az emberekből milyen indulatokat vált ki, hogy valaki nem az ő ízlésük szerint öltözik. Azért nem kell gödröt ásni és belefeküdni, mert valakinek nincs különösebben rendhagyó stílusa, hanem csak beilleszkedni akar.


Ezek visszafogottak, letisztult ruhák. Szerintem nem lősz velük mellé, egy szép pulóver, egy egyszerű farmer, hogyha olyan jó minőségűek és szép szabásúak, mint a képeken láthatóak, akkor azt gondolnám, hogy olyan nő/lány, akinek nem a divat körül forog az élete, meg a saját külseje körül, de azért amennyire kell megadja a módját. Azon kívül szereti a kényelmet.


A kommentek után valami szörnyűségre számítottam, de ez nem az. Egy farmer egy pulóverrel, egy egyszerű fekete garbó olyan, ami 10-20 éve is rendben volt, és ezután is ez lesz, nem kell felülni mindenféle divathóbortra.

Különben nem túl kreatívak, az tény, de teljesen okés, hogy valaki nem szereti puccba verni magát, egy iskolás lánynak meg főleg jó. Na nem vagyok bigott, de nekem csak szimpatikus, hogy valaki 17 évesen nem rongyot ráz feltehetőleg a szülei pénzéből, hanem kényelmes, egyszerű ruhákat választ.


Aztán ha még akarod, hogy "különlegesebb" legyen, veszel ékszert, sálat, blézert, színes csizmát, ilyen ruhatárat könnyebb variálni, és évekig hordhatod ezeket úgy, hogy mást párosítasz mellé. (pl ha irodába mész dolgozni egy elegánsabb nadrágot, stb)


22L

2019. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem, ki az, aki ezt leszólja. Egyszerű, kicsit elegáns, de egyben kényelmes ruhák. Tökéletes választás, pláne suliba. “Látszik, hogy stradiból öltözik” miért, honnan kéne? Ezek tök jó boltok, elérhető áron. Mi az, hogy nincs benne egyéniség? Talán minden nap designer darabokra kellene járnia? Azért megnézném, hogy öltöznek azok, akik leszólták ezeket a szetteket.

Jól mondja az előttem szóló, letisztult, szép ruhák ezek. Sokkal elegánsabb, szimpatikusabb hatást kelt, mintha magadra vennél minden sz..t, csak hogy olyan nagyon “egyedinek” tűnhess. Igen, ilyeneket hordanak a többi lányok/nők is, de sosem értettem mi a baj ezzel. Senki nem 100%-osan egyedi (bármennyire is azt állítja, csak mert éppen nem követi az adott divatot). Ne foglalkozz ezekkel a besavanyodott emberekkel, én is kb. így öltözöm a mindennapokban, ha nem kell nagyon kiöltözni a munka miatt.

23L

2019. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Első kérdésre a válaszom az, hogy viseld ha tetszik. Ebben nem releváns a korod.

A benyomásom pedig az, hogy nekem a nőiesebb, vagányabb vagy „cukibb” outfitet viselő hölgyek az eseteim. De nyilván nem az ellenkező nemtől kell függővé tenni, hogy mit viselsz. Szóval csak azért mondom, mert kérdezted.

2019. febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem rossz, de túl basic és unalmas. Kicsit extrémebb darabokkal kombinálva jobb lenne.


24/L

2019. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem a ruha teszi az embert. Ha jól érzed benne magad, akkor ne foglalkozz mások véleményével!


Van aki azt fogja mondani, hogy jó, van aki szerint unalmas. Ha máshogy öltözöl lehet azt mondják ribis. Mindig lesz valaki, aki beléd fog kötni, de ne foglalkozz velük. Ami jól esik, jól érzed magad benne.


Persze kicsit furcsa jelenség, ha például minden ruhadarabod más színű, de ha neked ez passzol a színes egyéniségedhez, akkor hajrá! Ha egy akarsz lenni a tucatból, akkor tarts közvélemény kutatást. :)


Aki a ruhád miatt nem fogad el, vagy néz le, az meg sem érdemli a barátságod. Nekem mindkét nemből van mindenféle stílusban öltöző ismerős, egyiket se bántom érte. Egyetle dologért szoktam szólni, ha kilátszik a bugyi a nadrág derékvonala felett, de néha szándékos, mint mondják :D


A pasik meg ha a ruha alapján választanak, akkor csak arra kellesz nekik... Aki tényleg szeret felvállal pepitában, talpig feketében de ribi ruhában is.


30+ F

2019. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!