Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mik a legjobb minőségű ruhamár...

Mik a legjobb minőségű ruhamárkák?

Figyelt kérdés
Népszerűségtől, és ártól függetlenül.

2019. okt. 7. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Ck... de nem fontos a márka , vagyis nem mindenben veszem azt, én meg veszem a jó minőségű ruhanemuket is, azok is tartósak.
2019. okt. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a Punkrave és a Sinister. Bár èn alternatív vagyok az öltözködèst tekintve
2019. okt. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Mango
2019. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mr.Q77 ***** válasza:
100%

A ruha árából többnyire lehet a minőségre is következtetni. De ez ennél jóval összetettebb kérdés


Vannak túl és alul értékelt márkák. Illetve sok márkánál már nem csak a minőséget hanem a márka által adott "presztízst" kell megfizetni. Továbbá a minőség is változhat adott márkán belül (évjárat, régió, évszak, modell).


Pl egy Tommy Hilfiger már jó minőség és elég borsos az ára, de pl egy Boss még drágább (ha egy adott termék típuson belül) holott a minőség közel azonos de a Boss kisebb darabszámmal dolgozik ezért "exclusivabb" (de ez csak így laikusként gondolom).

2019. okt. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mr.Q77 ***** válasza:
22%
Amúgy ezt a kérdést is már jó párszor feltették ...
2019. okt. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!