Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyek (melyik) a legjobb...

Melyek (melyik) a legjobb ruhamárkák? Az már nekem is egyértelmű hogy hosszútávra sokkal jobb a márkás ruha a kínai elavul, szétfoszlik.

Figyelt kérdés

De márkán belül is már annyi van hogy nem tudok kiigazodni nehogy megbánjam hogy megvettem. Általában amilyen márkákat hordok:


Cipő: Puma

Póló: változo de inkkább puma,adidas

farmer: absz.változo akár kínai is ha tetszik.

Mert pl. zokniba is érdemesebb drágábbat venni?vagy fehérneműbe...

Meg a Nike, Adidas, Puma nemtudom miért de ezek a legismertebbek...lehet csak azért mert ezek terjedtek ki.Szerintetek?


2009. jún. 30. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne haragudj de nem egyértelmű számomra a nemed. De ettől függetlenül tényleg érdemesebb márkás cuccot venni, vagy legalábbis nem kínait. Én az Adidas, Puma cuccokat drágának találom, de ha belőle pár darabod akkor azt sokáig hordhatod, sok mindennel kombinálhatod. Cipőből tényleg érdemes ilyesmi márkát választani. Azt mondom, hogy pólóból meg ilyesmiből lehet olcsóbbat is, ami márkás, pl. Jeans Club-ban, vagy NewYorker...stb. Fehérneműt én mindig butikban vagy kínaiban veszek mert ott olcsó és ugyanolyan anyaga van mint egy márkásabbnak, de a Triumpf-ot meg nem fizetem meg (2 e egy bugyiért szerintem sok, inkább veszek az árából egy melltartó szettet a kínaiban.)

2009. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

bocs nememet nem írtam meg kort sem:D 18/f

Azért írtam ki kérdésnek mert már lassan nem lehet eligazodni a sok márka között melyik a jó.:(

2009. jún. 30. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Cipőben mostanában már csak Adidast veszek, régen sok Converse cipőm is volt.

Legtöbb felsőm Fred Perry vagy Lonsdale.

Farmer nagyon változó.

Zokni meg fehérneműben megfelel a sima, olcsóbb is. Persze van 1-2 drágább fehérneműm is.

2009. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Cipő: Adidas, Nike, Converse

Póló: Retro, Pepe Jeans, Mango

Nadrág: Retro, Levi's, Tally Weijl

zokniban nincs márkásom:)

Fehérneműim márkásak, de mivel lány vagyok, fontos a minőség melltartókban stb., szerintem alsógatyában mindegy a márka.

2009. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

cipő:tamaris (a lényeg, hogy tiszta bőr legyen, akár sportcipő, akár elegánsabb darab, de sportcipőt általában pumát veszek)

felső:s'oliver, street one, esprit (drágák, de minőségben messze a legjobbak)

fehérnemű mindegy, nem kell márkárnak lennie, úgyis látom rajta hogy milyen minőség

2009. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

polo,pulcsi: Abercrombie ,Tommy Hilfiger

nadrág: Levis

cipö: ami épp teccik

2010. okt. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Cipő: Adidas, Nike, Converse, Puma, Fila

Póló: Adidas, Tommy Hilfiger, Retro Jeans, Zara, PullandBear, Bersha

Farmer: Levi's, TOmmy Hilfiger, Zara

Fehérnemű: az teljesen mind1

Zokni: Tom Tailor

2013. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!