Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk miért turkáltok a gatyáto...

Fiúk miért turkáltok a gatyátokban az utca kellős közepén? Csak szerintem vérgáz?

Figyelt kérdés

Napi szinten látok 18-20 éves srácokat melegitőben elől könyékig eltűnve?!

Mit csináltok ilyenkor?

És ba+ utána kezetfog a haverjával 🤤


(Azt most hagyjuk, hogy szerintem a melegítő önmagában is gáz ha nem edzeni mész...)



2019. okt. 11. 11:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is gàz,amikor feltűnően matatnak.

Okè hogy van hogy kènyelmetlen neki és helyre kell tennie, de lehet ezt a műveletet is úgy tenni, hogy ne szúrja az emberek szemèt.


Régen középsuliban tesióràn volt egy fiú, mindig a gatyájàban matatott. Konkrétan könyékig benyúlt.

2019. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Ez csak annyira gáz, mint mikor a lányok könyékig benyúlnak a naciba/szoknya alá, mert elcsúszott a tanga.
2019. okt. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet rossz környéken laksz, nem rémlik hogy valaha is láttam volna ilyet.
2019. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Persze, mert te nem tudod milyen kéynelmetlen, ha elcsúszik a cucc odalent. :D
2019. okt. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
0%
Ha neked elmozdul a bugyid nem igazítod meg? (Ha a zsebében van a keze ökölben semmi köze az odalenti dolgokhoz)
2019. okt. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
37%

Nekem a padtársam szokott.

Ülve kicsatolja az övet aztán benyúl az alsógatyája alá megigazítani.

Sokszor a tanár is furcsán néz rám is mert annyit lát hogy mellettem a srác a gatyájába van meg lefele les, én meg közbe ránézek meg mosolygok. 😉

Aztán miután visszacsatolja az övet sokszor ráteszi a kezét a kezemre vagy a nyakamra direkt ezzel “idegesítve” engem.😁

De szerencsére igényes rendes srác és nem egy fürdetlen igénytelen...


18/F

2019. okt. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát mert viszket a koronaékszer.
2019. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
Te is matatnál, ha menés közben úgy elfacsarodna a melled, hogy a bal jobbra felfelé áll ki a ruhából, a jobb meg jól becsípődött a hónad alá...
2019. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy ilyen alja korosztály t. a kivételnek ne várj többet az ilyenektől.

Viszont ha a melegítő gáz és csak akkor viselhető ha edzeni mész akkor a nőkön a cicanaci is az mert abban meg aztán minden látszik és arra meg nem mindenki kíváncsi, de mégis többen hordják mint a fiúk a melegítőt.

2019. okt. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Alja korosztály?!

Ne haragudj, de megszámolni sem tudom, hány igénytelen 50-es pacákot láttam már a gatyájában turkálni (hogy a turházó, köpködő, fikát a busz közepén előbányászó réteget már meg se említsem). Jóval többet, mint fiatalt, persze lehet, csak én járok rossz helyen. De amíg az idősebbek ezt csinálják, a fiataloktól mit várunk?

Ami meg a cicanadrágot illeti, azt lehet normálisan is hordani (feneket takaró felső kell csak hozzá vagy szoknya). A melegítőt nem, az mindenhogy az edzőterembe, futópályára való, nem iskolába (na jó, általánosban még belefér), munkahelyre, étterembe, színházba stb-be.

2019. okt. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!