Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, milyen célból húztok...

Lányok, milyen célból húztok harisnyát? Melegít, izgató, hódító?

Figyelt kérdés

2019. okt. 13. 02:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha nagyon muszáj.
2019. okt. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Amikor már hűvös van azért is mert melegít (nem a nagyon vékony kb egyszer használatos harisnyára gondolok, hanem ami kicsit vastagabb), nyáron meg a munkahelyemen elvárás szoknyához a vékony harisnya.
2019. okt. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Kizárólag akkor, ha elegánsan kell megjelennem. Úgy átlagosan tízévente egyszer.
2019. okt. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen, melegít, szép, izgató, meg szoknyához munkahelyen nekem kötelező
2019. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
szoknyahoz munka miatt.
2019. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A munka miatt,de nincs semmi bajom a harisnyával.
2019. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elsősorban milyen színű harisnya a kedvencetek?
2019. okt. 17. 19:52
 8/9 anonim válasza:
szoknyához kell..
2019. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én szimplán csak szeretem, ha harisnya van rajtam. Azt a lágy szorítást, ahogy a lábamra feszül. Szeretem, ahogy kiemeli a lábaimat, kontrasztot ad nekik. Szerintem nem minden harisnya melegít a 8-10 denesek inkább csak "öltöztetnek" szebben mutat benne a láb, elfedik az apró kis hibákat.

Az, h izgató e, egyénenként változó, valakinek igen, valakinek nem. Én személy szerint nem azért hordom, és hódítani sem éppen így akarok. Ha valakit ezzel lehet meghódítani az számomra kevés. Szóval én nem hódítás vagy izgatás miatt hordom, hanem elsősorban azért, mert jól érzem benne magam, minden más csak ezután jöhet.


35/n

2019. dec. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!