Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Amikor ruhát vásároltok,...

Amikor ruhát vásároltok, megnézitek a címkét, hogy milyen anyagból készült?

Figyelt kérdés

Igen sok "műanyag" ruha drága (anyag poliészter, poliamid, tejesen vagy részben).

Én mindig megnézem a címkét, szívesebben hordok pamut vagy hasonló jó anyagból készült ruhákat, mint poliésztert.



2019. okt. 17. 16:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

Pl. a My77 ruhái gyönyörűek, viszont 7-15 ezer forintok, hanem drágábbak és mind csak poliészter. Ilyen minőségű ruhát inkább veszek a kínaiban fele annyiért.

Én is meg szoktam nézni az anyagát a ruhának.

2019. okt. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Minden vásárlásnál alaposan megnézem és megfogom az anyagot.

Ha konkrétan valami tartás nélküli nejlonos pókháló, akkor akármilyen jól néz ki, otthagyom a francba, mert tudom, hogy úgy sem lesz hosszú életű.

Sajnos ha 100% pamut valami, az sem jelent semmit, mert abból is épp elég gyorsan kopó, összemenő, nem éppen tartós darabot találni.

Megtanultam az idők során, hogy csak azért nem fogok ruhát vásárolni, mert “éppen akkor kell az időjárás miatt”. Valamiért télen sokkal menőbb nyári cuccokat, nyáron pedig szebb és különlegesebb kabátokat találok. Amikor idény van, valamiért minden borzasztóan egy kaptafa és snassz, és eleve nem vásárolok olyan ruhadarabot, ami egyáltalán nem összeegyeztethető a stílusommal.

Szóval: ha megfelelő arányú az anyag összetétele, és hosszútávon is masszívnak tűnik, akkor megveszem.

2019. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Persze, hogy megnézem.

Már tapintásra is meg lehet mondani, hogy az a ruha milyen minőségű.

Sokszor a márkanevet fizeted ki, nem a ruha minőségét.

2019. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#3. Így van. Épp nemrég néztem a Hervisben egy U.A. Pólót, 6000 Ft, amiből 40% poliészter, a többi pamut..., míg egy kevésbé ismert 100% pamut póló 2500 Ft volt.
2019. okt. 17. 16:50
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Persze, mindig, bár többnyire ránézésre is meg tudom állapítani.
2019. okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mindig. Múltkor elfelejtettem rendelés előtt és full mű cucc érkezett:D Küldtem is vissza rögtön.
2019. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
8%

Akkor mi a helyzet a nejlon harisnyával?

Mindenki brrrrrog miatta?

Mert az ugye műanyag.

2019. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem,sosem.
2019. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, mindig megnézem.
2019. okt. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Meg, főleg farmernél és pólóknál.
2019. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!