Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fürdőruha előnyösebb...

Milyen fürdőruha előnyösebb duci lányra?

Figyelt kérdés
Egy részes, vagy két részes mutat jobban ?
2019. okt. 18. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Tankini.
2019. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Igazából mindkettőböl lehet előnyöst találni. Ha kétrészes jobban néz ki az aminek magas a dereka, nem a hagyományos kis butyis bikini. Szerintem ez stílusosabb, többféle képpen variálható:

[link]


Egyberészesnél az felejtős ami pár éve volt divat, hogy tele van a ruha oldalt kivágásokkal meg össze-vissza megkötös madzagos, mert nem szép ahogy bevág. Ennél az a jó ha nem csak egy réteg tapadós anyag hanem pl ilyen húzott, de bizonyos minták is előnyösebbek (pl mikor az oldala fekete de amúgy színes a ruha

[link]


Remélem jók a linkek

2019. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
fogyókúra
2019. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
3 választ kellett várni. NEM ez volt a kérdés. majd lefogy ha akar.
2019. okt. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
(Hm. És még azt hittem, hogy az #1 válasza tárgyának van valami köze a tankhoz, mielőtt rákerestem. Úgy tűnik, lemaradtam pár dologról az életben.)
2019. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Burkini.
2019. okt. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Esetleg fürdőruhás ruha
2019. okt. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!