Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 1-2 cm rövid hajra hogy kéne...

1-2 cm rövid hajra hogy kéne sapkát venni? :D

Figyelt kérdés

Szóval levágtam a hajam, és imádom-szeretem, de most, hogy kezd azért ősziesedni az idő, hordanék valami sapkát (pláne ugye, hogy a hajam sem melegít)... A kérdésem az, hogy nem fura, ha a sapka alól egyáltalán nem lóg ki a hajam? Mármint nem fogok betegnek tűnni vagy ilyesmi? Vagy nem fura az, ha csak esetleg a frufum vége látszik ki a sapiból?

Tudom tudom, ez legyen a legnagyobb problémám, de azért kíváncsi vagyok a véleményekre, meg ha van valami olyan fazonú sapka, amit ehhez ajánlanátok, vagy valami praktika, azt szívesen fogadom:))

Köszi!



2019. okt. 19. 17:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és nő vagyok, ha ez nem jött volna le, úgyhogy pixie hajra gondoljatok:)
2019. okt. 19. 17:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt nagyon rövid hajam, hosszú oldalfufruval. Ez a frizura nem sapka kompatibilis. Furának nem fura egyáltalán, ha nem lóg ki semmi, kopasz srácok is hordanak sapkát, inkább az a rohadt idegesítő, hogy az 1-2 centis tincsek kiállnak, meg összeborzolódik az egész. És a tüsisen kiálló tincseken semmi nem segít, csak a hajmosás. Egy idő után már nem is hordtam ez miatt sapit, csak fülvédőt.
2019. okt. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen rövid hajam van lányként, szerintem nem gáz, főleg ha kilóg kicsit a frufrud, akkor tök cuki szerintem :)
2019. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt találsz egy-két ötletet. Az első nagyon aranyos szerintem.

[link]

2019. okt. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!