Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 16-19 éves lányok mit takar...

16-19 éves lányok mit takar számotokra az igényes férfi fogalma?

Figyelt kérdés

Szeretném magamból a maximumot kihozni külsőre férfiként, elég nagyok az igényeim külsőleg szóval úgy döntöttem hogy hasonló elvárásokat támasztok magam felé is, azaz mindent megteszek a cél érdekében hogy lehető legtöbbet hozzam ki magamból.

A fő problémám első körben az öltözködés nem igazán tudom követni hogy mi az ami általánosságban bejön úgymond divatos az igazán szép lányok szemében és sajnos magamon majdnem mindent rossznak látok így nagyon nehezen tudok venni bármit is.

Lefogytam, el is kezdtem edzeni rendszeresen,figyelek hajamra, parfüm nélkül ki sem mozdulok de nem tudom hogy mit tehetnék még hogy külsőleg lehető legvonzóbb legyek, ez semmiképpen sem hagy nyugodni amig nem nyújtom a legtöbbet, kérlek ha tudtok segítsetek vmi tanáccsal leírással hogy mit kellene még tennem akár életmódban vagy bármi ami ehhez kapcsolódik, illetve ami fontos lehet hogy már töltöttem a 28 évet így már nehezebb mint régen volt.



2019. okt. 22. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Nos, a parfümöt szerintem lehagyhatod ( én, se a barátnőim nem szeretjük annyira)

A hajad mondtad, hogy mindig ápolt, az fontos, vagy legyen simára borotvált, arcod, vagy igazított borostád, azt se hanyagold el.

Öltözködésben pedig számomra az ingek azok amik bejönnek egy farmerrel, vagy fekete nadrágban és a tornacsukáktól ahideg ráz, egy férfi hordjon rendes cipőt. Nem kell sok ruha, elég ha van 3-4 váltás, de azok legyenek igényesek.

18/lány, aki maga meglátása szerint divatosan öltözik

2019. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Egyetértek az előttem szóloval. Ing és farmernadrág egy normális cipővel, nem pedig a mostani ortopéd színkavalkád sportcipő.


19/L

2019. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Minden rosszindulatot félretéve, ti nem érzitek nevetségesnek ezt az "ing" mániát?

Múltkor egy volt tanáromat meglátogattam szabadidőmben és kicsit nevetséges volt, hogy bementem egy középiskolába akkor a fiúk fele kb inget hordott hétköznapra.

Persze megértem hogy elegáns etc. nem gáz amikor ezt kölyökképű "egyének hordják nap mint nap, vagy csak az ing számít?

Ezeket mondom úgy hogy 23 vagyok és nem nevezném magam sem a hipszterek, sem a turik királyának.

2019. okt. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az ingeket nagyon szeretem és a farmernadrág/fekete nadrág is stimmel, de ezek szerint a tornacsuka nem a legjobb választás,köszönöm a tippet.

Az arcom tükörsimára van borotválva napi szinten szóval azzal sincs gond.

Télre nincs vmi tippetek?

2019. okt. 23. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!