Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 16 év körüli lányok! Ti hol...

16 év körüli lányok! Ti hol veszitek a ruháitokat és kb milyen áron?

Figyelt kérdés

Farmer,

rövid nadrág,

póló,

pulóver,

felső



2019. okt. 23. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Bershka, Pull and bear, H&M... Stb...

Farmert 5000ftig,rovid nadrágot 3-4ezer forintig, pólót 1500ftig,pulcsit 5ezer forintig

2019. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Igaz, 18 vagyok, de nem nagyon változtak így az elmúlt időben a vásárlási szokásaim.

Fast fashion üzletekben is vásárolok, de pl a Bershkát, New Yorkert, Sinsayt nagyon nem szeretem, nekem a gagyi kínai minőséggel egyenlőek. Amiket szeretek, és elérhetőbb árban vannak: Zara, Hm, Stradivarius, Reserved, Mango, Orsay, Massimo Dutti.

Magyar viszonylatban közül a Viktoria Bolla, Nanushka, Marianna Herrhofer. Régen nagyon szerettem a HRVT-t is, mint márkát, de a minőségével nem igazán voltam megelégedve.


Ha szeretnék egy-egy drágább darabot, akkor (imádok online rendelni):

farfetch

net-a-porter

louisaviaroma

mytheresa

theoutnet

matchesfashion

ssense



Ha külföldről rendelnék, "barátibb" áron:

boohoo

allsaints

topshop

dorothyperkins

asos



Árhatár nagyon nincs, hogyha valaminél tényleg érzem azt, hogy "wow", akkor ha kell, spórolok rá hónapokig is. Ez nyilván ott működik, ahol nem 3-4 havonta váltózik az árukészlet, de a tervezői daraboknál azért a best seller dolgok általában a permanent collection részei lesznek, szóval nem kell attól félnem, hogy elkapkodják hirtelen. De pl egy Zara kabátért nem adnék 40-50 ezret, ahogyan egy műbőr csizmáért sem, ami három hónap múlva már felismerhetetlenül tönkremegy. Szóval ha nagyobb összeget kiadok valamire, akkor azt akár évekig is szeretném hordani, viselni.

2019. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a sinsay az ami alacsony áron ad jó minőséget.

A 2500 forintos farmerjaik is évek óta kitartanak nekem.

Ráadásul az ő kollekciójuk kifejezetten a fiatal korosztálynak van. :)

2019. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

H&m, Tally (farmert nem, hamar szakad, nyúlik), New Yorker, esetleg Sinsay, C&a

Ill egyik ismerőstől kapok ruhákat (egyeseknek ha ciki, ha nem), a jobbakat megtartom, annyival kevesebbet kell venni.:)

2019. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Humanában szoktam nézelődni hét végefele, mert akkor egy ruhadarab kb 300 ft. De van hogy körbenézek a plázákban lévő üzletekben, csak akkor drágábban jövök ki.
2019. okt. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elmúlt hetekben leginkább Hollister, Abercrombie, Zara és Mango ruhákat hordtam, de vannak máshonnan is ruháim. :)
2019. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Takko, H&M, C&A, Sinsay, Reserved, New Yorker és Háda vagy egyéb turik.

Pólót általában 3000 ft alatt veszek, nadrágot nehezen találok, de próbálok 10000 ft alatt maradni (de azért jobban örülök, ha 3-4000 ft környékén találok), rövid nadrágot nem igazán hordok, 1-2 van turiból, de már nem emlékszem, mennyibe kerültek, a pulcsiknál meg szintén próbálok 10000 ft alatt maradni, bár ez nehéz, mert imádom a kötött pulcsikat, amiket sajnos mostanában viszonylag drágán látok. De az ilyen cipzáros, kapucnis pulcsikra 4-5000 ft-nál nem költök többet semmiképp.

17/L

2019. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16 éves koromban nagy H&M fan voltam, szinte csak ott vásároltam, de azóta kicsit megdrágult, minőségben pedig nem javult, úgyhogy mostanában ritkábban vásárolok ott.New Yorkert is szerettem régen, de már szinte be sem megyek, nem is tetszik, sokszor drága is és silány a minőség.Tally Weijl is szerettem, de elég gyenge minőségű, főleg nadrágok, farmerek, iszonyat hamar kinyúlnak, elvékonyodik az anyag, pár hónap után szinte hordhatatlanok, pedig darabja 7-8 ezernél kezdődik.Amit mostanában megszerettem az a Sinsay, Cropp, Stradivarius, Bershka. Illetve néha megfordulok turkálóban is, van hogy semmit sem találok, van hogy kincsekkel térek haza.Igyekszem mindig akciósan vásárolni,rengeteg ruhám van, de szinte mind akciósan vett, vagy turis.Cipőből szoktam egyedül "márkásat" venni(pl.Nike,Adidas,stb),mert azt már megtanultam, hogy megéri. 18/L
2019. dec. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!