Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyukák ti hol veszitek a...

Anyukák ti hol veszitek a ruháitokat?

Figyelt kérdés

Ezalatt ezt értem;


- butikokban márkásruhákat vesztek magatoknak?


- turkálókban vásároltok?


- estleg kínai üzletekben vásároltok?


2014. máj. 13. 21:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Leginkább sehol, de ha mégis beszerzek 1-2 új darabot akkor az vagy Háda, vagy piac, vagy Cosmos.
2014. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

KIK-ben, Auchanban, néha kínaiban.

Magamnak nagyon ritkán veszek ruhát. A fiamnak sokkal gyakrabban.

2014. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Én boltban. Desqual, Mango leginkább, néha egyszerűbb otthoni szaladgálósakat Takkoban vagy más butikokban.

Turkálóba, kínaiba nem megyek, nem szeretem.

2014. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Kínaiban és márkás boltokban is vásárolok.
2014. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

A plázákat nem szeretem túlzottan, ezért szinte kizárólag Vörösmarty tér: H & M, Pull and Bear, New Yorker, Bershka, néha Zara, gyereknek C und A, cipőt meg Salamanderből.


Turkálóban sosem vásárolok (a gyermekemnek sem), előtte sem tettem, valahogy zavar, hogy nem lehet egy bizonyos dolgot keresni, meg nincs mindenből több méret/szín. Kínaiban még csak vidéken voltam, itt a közelünkben nincs ilyesmi, szóval azt nem tudom.

2014. máj. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Hát. Vegyes.

Terhesen: Terhes nacit vettem kismamaboltban egyet, ami ilyen csőnaci, meg egy játszósat a CundA-ban. Fölsőket a kínaiban.

Nem terhesen anyukaként már: fölsőket H&M, New Yorker, de olcsóbbat csak vagy akcióban , meg kínaiban.

2014. máj. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
74%
Turkálóban, kinaiban.
2014. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
51%
Talán egy évben egyszer, Tesco vagy Auchan, esetleg kínai.
2014. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Fehérneműt szinte csak kínaiban mert van egy nagyon jó ott árult és olcsó fehérnemű márka (lemila lingerie) amiket szeretek,amik szépek,és jó minőségüek.Drágát nem veszek,mert hamar használódnak,és szeretem a változatosságot.


Márkás ruhák közül amit szeretek az a Retro jeans,Sugarbird,Yes Pink,ezeket kizárólag 50-80%-os leértékelésben veszek,mert eredetileg nagyon drágák.


Sok ruhát akciós oldalról szerzek nagyon olcsón (brands.hu) szinte már csak erről az oldalról öltözködök,mert nagyon megéri (igaz tavaly a téli kabátomat júliusban "lőttem" de nagyon megérte) ki kell fogni.


Kínaiban sokat vásároltam,de már nem éri meg,rossz minőség,és ennyiért akcióban jó minőségű holmikat kapok.


Turi ugyanígy,nagy divat lett,a jó dolgokat hamar elkapkodják,és a Háda pl.szerintem már tök drága.

2014. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Ahol meglátok valamit ami épp kellene és tetszik. Van hogy KIK- ben bar xs-es méretet nehéz ki fogni ott sajnos nem tudok hizni sem.. c&a, H&M, tally- t szeretem a legjobban. Nagyon márkás drága boltokba nem megyek (pedig megtehetném) de kizart dolog hogy egy farmerért 40-50ezret ott hagyjak.

Csak akkor vasarolok ha kell valami..pl kiszakadt egy gatya akkor veszek egy újat.. de nem halmozom a göncöket. Mióta gyerekem van magamra negyed annyit költök.

2014. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!