Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Huszonéves lányok! Nektek...

Huszonéves lányok! Nektek milyen férfi ruha jön be?

Figyelt kérdés
Egy bárban, az utcán vagy bárhol mi az a ruha, ami a legjobban bejön nektek évszaktól függően? Például egy bárban jobban tetszik a hosszú ujjú ing, vagy inkább az egyszínű póló? Szőrmés gallérú kabát bejön? Nyáron milyen nadrág jön be nektek?

2019. okt. 27. 20:09
 1/10 anonim válasza:
95%

Nekem a hanyag elegancia mindent visz, egy kis macsós beütéssel. Pl.egy bárba vagy csak simán az utcára is egy ing tornacipővel, vagy szolidabb sport cipővel vagány. Egy egyszerű fehér felső fekete bőrdzsekivel farival és bakanccsal is király. Télre szerintem a pufis dzseki is simán mehet, akár szőrmével vagy nélküle. Nyárra meg fari térd nadrág,de szerintem egy egyszerű vékony térdigérő melegítő is jó.

Az a legfontosabb, hogy találd meg a magadnak tetsző ruhákat, a magad stílusát és abban érezd jól magad :)

20/L

2019. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Hosszú ujjú ing, bármilyen férfias kivitelben, nyakkendő is szexi, a bőr kabátot, cipőt/bakancsot is nagyon szeretem. Na meg az egyenruha a halálom :D de abban nem fogsz bárba menni szal :D

Ha meleg van akkor tornacipő, jó szabású farmer, vagy vmi egyszínű, zöld fekete vagy kék rövidnadrág, plusz egy vmi bandás vagy akármilyen a személyhez passzoló póló az ahw :D imádom

Napszemüvegnek meg a pilóta típusú a kedvencem.

2019. okt. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Én az ing, farmergatya és sportcipő kombóért teljesen oda vagyok, de én is imádom egy srácon a bőrdzsekit egy laza pólóval.
2019. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Most a csajoknak öltözöl fel, vagy önmagadnak? A kettő nem ugyanaz. Tehát ha neked az itt leírtak közül egyik sem jön be, de azt mondták itt hárman, hogy nekik igen, akkor felveszed?
2019. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

4.

Fel bizony, mert dugni akar nem divatozni.

2019. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

bocsi a kifejezésért, de nem tetszik ha valaki ránézésre egy k.csög, ha valaki ki van nyalva túlságosan, ha kamaszgyerekeknek való sneakereket hord, ha nagy márkalogókat vesz, ha az öltözködésének az az üzenete, hogy ezt nézd van pénz lóvéra, akkor mehh

tetszik az egyediség, tetszik ha valaki elegáns, laza, stílusos, mer vállalni az öltözködésével

tetszik ha látom, hogy nem veszi túl komolyan magát, de azért egy felnőtt ember :D


mutatok párat:

[link]

[link]

[link]

ha elegánsabb:

[link]

2019. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok: a 2. képet javítanám, az a csőnadrág borzalmas. na igen, a tapinaci az ne :D

elsőre poénosnak tűnt az a kabát, de így az összhatás nem tetszik, egy lazább farmerrel jópofa lenne, kicsit vintage

helyette mondjuk inkább ezek:

[link]

bőrkabátosból meg ez:

[link]

2019. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen kedves utolsó a csőnaci az borzalmas!

Miért is?

A pasin tök jól áll!

Ti csajok csak gondoljátok, hogy majd úgy fogunk öltözni ahogy nektek tetszik, max a kérdező , de jómagam és valószínű többen is is úgy gondoljuk, hogy először kényelmesen aztán komfortosan és utólag meg magasról teszek rá hogy tetszek e a kislányoknak!

Pont ahogy ti csináljátok!

Ha egy férfi kiír egy kérdést hogy a nők miért nem járnak magassarkúba meg szoknyába , azonnal neki esnek mint a hiénák, hogy majd fogunk mi egy pasi kedvéért szorongani kényelmetlen ruhákban..

Na! Erről ennyit!

Én nem fogok bő szárú gatyában flangálni 1,2 fokban a kedvedért mikor örülök, hogy van egy kényelmes anyagú nadrág ami testhez áll és nem megy a szárán végig a hideg , illetve leülésnél nem kell húzogatni a szárát.

2019. nov. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

utolsó: az előtted lévő vagyok, válaszolok a kérdésedre

én nem írtam ki olyat, hogy a férfiaknak miben kéne járni, ellentétben azzal a férfival aki kiírta hogy szoknyában kéne járniuk a nőknek :D

ha megkérdezem mint nő, hogy mit kéne hordanom mi tetszik pasik, akkor sokan fogják írni azt is hogy a laza tornacipős csajok tetszenek, meg azt is hogy a miniruhás dögös nők. soha senkitől nem kérdezem meg tetszik-e neki amit felvettem, de néha ha valaki viccelődik a ruhámon, őszintén tudok vele nevetni, mert akkor nem tudnának viccelődni, ha farmer-pólóban járnék :D

hordj szűk nadrágot, de én is hordok olyan nadrágot ami nem cuppan rám, és nem fázok benne jobban, sőt, hosszú zoknit lehet alá venni ami melegebben tart. a képen a fickóra konkrétan rácuppan a nadrág, olyan mintha ahogy lépne nem férne el a töke. nekem nem tetszik mindenesetre, de a kérdés az volt, hogy nekem mi tetszik

2019. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Örülök a kimerítő színte értelmetlen válaszodnak, viszont annyit had áruljak el neked mert te is abban a tévhitben szenvedsz hogy egy cuppanós gatya nyomja a cuccot. Hát nem!

Mert a férfi cuppanós gatyák olyanok mint a cuppanós boxerek, tartják ott azokat a dolgokat.


Amúgy meg nem azt írtam hogy konkrétan te írtad ki csupán példáloztam a nők önérzetéről.

2019. dec. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!