Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A férfi ruhák miért ilyen...

A férfi ruhák miért ilyen unalmasak a nőiekhez képest?

Figyelt kérdés
Nőként a ruhavásárlás számomra nagyon izgalmas. Végtelen választék a legkülönfélébb színekben és mintákban, lehet választani ruhát, szoknyát, nadrágot, harisnyát, és sok minden mást. Ezzel szemben ha átmegyünk a párommal a férfi részlegre, alig van választék. Ugyanazokat az unalmas színeket látom, az ingen, pólón, pulóveren és nadrágon kívül semmi más opció nincs (esetleg az öltöny, ha hivatalos alkalomra megy). Miért van ez?
2019. okt. 29. 08:40
1 2
 1/11 Joker2244 ***** válasza:
65%
Ha gondolja a párod akkor vehet nyugodtan szoknyát. Az igazi férfiak nem minden esetben öltöznek udvari bolondnak
2019. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Nőként kínszenvedés a ruhavásárlás. Szar anyag, b*zi rózsaszín (ezt a színt felejtsék már el!)tweetykés, unikornisos szarságok. Ami jól néz ki, az leginkább alkalmi ruha, persze ára is van. Na meg hétköznapra felvéve furcsán néznek rád az emberek.

Egyéb jól kinéző ruha drága, moslék anyagból. Van olyanaom, ami marha jól néz ki, igenám, de az anyaga egy kalap sz**. 3-4 mosás után vége. Hidegebb időszakban vékony az anyag, de 15 fok körül, meg izzadok benne.Többségükön valami idióta minta van, alig találok olyat, amin nincs, egyszerű, de mégis elegáns. Ugyanakkor hétköznapi is egyben.



A férfiak ruhája sokkal jobb minőségű anyagból készül, tartós, strapabíró. Egyszerű, a többségüknek jól áll. Praktikus, majdnem mindenhová felvehetik.

2019. okt. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mert ez a divat, ez a társadalmi norma, erre nevelnek egy fiút gyerekkora óta, hogy nadrág póló, ing, pulóver. Ezeknek rövid vagy hosszú változatai.


Amúgy milyen színek legyenek (?), mert férfi ruhákat tekintve is szinte végtelen a választék. Van világosabb, vagy pasztelles / púderes, van élénkebb, van sötétebb, szinte minden színből, meg ruhadarabból.

2019. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

“ ingen, pólón, pulóveren és nadrágon kívül semmi más opció nincs (esetleg az öltöny,“

Mit szeretnél? Szoknyát, egyberuhát, harisnyát a fiúdnak? Esetleg török kaftánt turbánnal? Szoknyanadrágot? Harisnyatartót?

2019. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Kövezz meg, de nekem bejönnek azok az "unalmas" férfi ruhák.

Semmi csipke, semmi neon szín, egyszerű minták, és még többnyire olcsóbbak is, jobb az anyaguk, és szélesebb a méretvákaszték.

2019. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem az a baj, hogy férfi ruhában nincsenek opciók, hanem hogy az átlag boltvalig tart valamit a legalapvetőbb dolgokon kívül, azt is kb 3-4 színben. Nehéz értelmes férfi ruhát vagy cipőt kapni. Csak férfi ruha és férfi cipő bolt kevés van, ami meg férfi és női, ott a fókusz teljesen a női részlegen van.
2019. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én a cipőkkel vagyok így.

1. Vagy fiatalos, sportos, tinédzseres.

2. Vagy nagyon apukás, korosabb férfis. (Ez a "kedvencem".)

[link]

[link]

[link]


3. Vagy túl elegáns, túl hivatalos.


4. Vagy jellegtelen, semmilyen:

[link]

[link]

[link]


Nagy divat manapság tényleges edzőcipőt, futócipőt hordani a mindennapokra.

2019. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Magyarországon siralmas a ruhavalasztek mindkét nem számára. A női ruhak nagyrésze olcsó bazári szar, a férfiruhak meg unalmasak. Lehet viszont rendelni internetről, úgy meg már csak a fantázia szabhat határt. Nem csak a szürke ötven árnyalata meg a szoknya végletek léteznek, rengeteg féle stílusos férfiaknak való ruha van a világon.
2019. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Kinek hogy. Én pl jobban szeretem a férfi osztályon lévő ruhákat, sokszor inkább onnan vásárolok én is, mert nem szeretem a női blúzok/ingek anyagát és fazonját.
2019. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen igazad van!

Szürke egyhangú szinte egyenruha beutése van az egésznek.

És hogy miért ? Mert némelyik pasi azt hiszi akkor igazi férfi ha ezekben jelenik meg és hajlamosak egymást majmolni.


Nálam megtörik ez a “szabályzat” mert egy igazi férfi nőies ruhákban is férfi marad és ez rám igaz is.

Ezért is szoktam a női részlegről vásárolni mert tényleg feldob a változatosság!


Az egyes versenyzőnek üzenném , nem kel szoknya elég a skót kilt egy bakanccsal.


F/42

2019. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!