Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen összeállításhoz milyen...

Ilyen összeállításhoz milyen nadrágot/szoknyát vennétek fel?

Figyelt kérdés

Tehát a pulcsi:

[link]


A cipő:

[link]


Tudom, egy magassarkú-pulcsi összeállítás nem túl csinos... viszont előző nap utazom valahova, ahol elegáns kell legyek, ezért ezt a cipőt választom - tehát ez marad másnapra is. És ha hideg lesz, akkor mindenképp fel akarok venni (csinosság ide-vagy oda) pulcsit, amit a fenti lenne.

Szóval így milyen alsó illik? Gondolkodtam farmeren, de azt nem lehet szépen betűrni a bokacsizmába. Esetleg szoknyás ötlet?


2019. okt. 29. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, de a pulcsi is ronda, a cipő meg nem elegáns, hanem ocsmány.
2019. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Az a baj, hogy ehhez a pulcsihoz egy magassarkú olyan, mint a falunapon, falu discoban a jányok', olyan nagyon egyszerűek és primitívek, elnézést kérek, ha megbántottalak.


Ez egy olyan pulcsi, ami tök jó otthon, tök jó a barátaid között. Ezt a pulóvert nem lehet elegánsnak hívni, mert nem az.


Elegáns pl. ez a fluffy:

[link]


Vagy ez a nagy garbós:

[link]


Tulajdonképp bármi, ami egy színű, nem kirívó, nem infantilis. Ezekhez a pulcsikhoz jobban passzol már a cipő. de hidd el, a felső tagozatos pulcsi, meg az a cipő nagyon falunapos hatást fog kelteni.

2019. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok. Ehhez felvenni még egy szoknyát, nagyon béna lesz. A pulóverrel szét trollkodod az egész elegáns témakort.
2019. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Ez a pulcsi rettenetes. A cipő pedig nem elegáns, sima hétköznapi darab. Ahhoz tudsz felvenni farmert, de akár szoknyát is vastagabb harisnyával. Azt az ocsmány pulcsit felejtsd el kérlek!
2019. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elvileg mintha lenne valami márkajezés is a cipőn, de nekem akkor olyan kínai piacosnak tűnik.
2019. okt. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor is (elírtam)
2019. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A pulcsit ne , ez a pulcsi és a cipő teljesen külön két fogalom.Kiüti egymást . A cipő rendben van szerintem . A # 2-al pedig az elegánsnak ajánlott pulcsikkal értek egyet teljesen. Mert igen a linkelt pulcsik azok. Ilyeneket kellene hordj .


Ez a pulcsi ottholra elcsöszögni benne a házban . Vagy esetleg aláöltözet egy másik vastagabb pulcsi alá télen ami alatt nem látszik ki . Vagy pizsinek télre. Vagy kiszaladni a boltba benne .

Máshova nem ajánlanám mert mindamellett túl gyerekes is . Szeretem én is a cuki dolgokat de csak otthol hordom az ilyen gagyibb mintás darabokat mert túl idős vagyok(20) ahhoz hogy így jelenjek meg ha megyek valahova.

Válassz egy egy szinű pulcsit egy egy szinű vagy nem túl feltűnő évszakhoz illő mintás szoknyát , és egy fekete ha hideg van lehetőleg vastagabb szövésű harisnyát ezzel a cipővel. És kész.

2019. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Elegánsnak nem elegáns a pulcsi. Szerintem nem gagyi én imádom a Kalandra fel-t. Viszont a szoknya tényleg béna lenne hozzá inkább fekete nacit válassz, ha mindenképp ennél maradsz.
2019. okt. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, sötétszürke vagy fekete feszülős lehetőleg nem szaggatott, nem koptatott,szűk,magasderekú farmerrel (Alatta esetleg valami ing, betűrve, ha a pulcsit levéve elegáns akarsz lenni) szerintem k*va jó. :D az a pulcsi ahw nagyon adom :3
2019. okt. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ugh a szoknya felejtős, valami bokánál szűkített, végig feszülős farmer kéne, vagy valahogy tuszkold bele abba a csizmában :D utolsó előtti: Adom
2019. okt. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!