Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek a profilok szerintetek...

Ezek a profilok szerintetek is igényesek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2019. márc. 24. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de szamomra unalmasak. Tele van az utca ilyen nokkel, feleslegesnek erzem instan is oket nezegetni. A kulonlegesebb profilokat szeretem.
2019. márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az igényest nem találom jó szónak rá. Ezek csak kirakatpi*csák.
2019. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy megveszik a sok drága cuccot, lefotózzák és felrakják instára, meg megosztják a sok nyaralós képet, még nem lesz a profiljuk igényes. Az összes ilyen profil egy kaptafára készült, unalmas, semmitmondó.
2019. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különleges nincs ezekben, én az ilyen profilkoat meg sem nézem nagyon max átlapozom és látom hogy mindegyik kép ugyanolyan akkor végeztem is ott.
2019. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tucat. A neveket akár ki is cserélhetnénk a profiloknál, senkinek nem tűnne fel:D

Tele van a főváros ilyen pïcsákkal, ott sem nézem meg őket. Instán sem fogom.

2019. márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igényes?

Gyartósoron kèszült influenszer r*b*ncokat làtok csak.

Az utcan kb miden csaj így néz ki, mert ezek utalják a befolyasolható tinik agyàt.

Drága ruhàk,dràga smink, póthaj, műszàj, küldöldi nyaralások, tökèletes életkèp. Ettől lessz valaki igényes és szép??

Borzalmas hatàssal vannak az önbizalom hianyos emberekre.

Mert elhiszik hogy akkor szép valaki ha így néz ki.

Mind a 3 lànyt úgy mozgatjàk ès irànyítják ahogy a márkàk akarják..

Azt se hidjétek àm el nekik hogy a követők mind igaziak..

Aki kicsit is érti az instagramot, az jól tudja hogy lehet követőket venni pénzért! :)

2019. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Huh, ha nem tudnám, hogy három különböző lány van a képeken, azt hinném, ugyanazt az egyet láttam.

Most becsuktam, és egyik arcát se tudnám felidézni. Sőt, ha elém tennének egy képet, nem tudnám megmondani, melyiké.

Na, ennyire egyedi és igényes.


Szép nők, ápoltak, igényesek, persze, de az Insta profil nem az, csak ugyanaz a tucat fizetett reklám az összes.

2019. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!