Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire zavaró a D-nél...

Mennyire zavaró a D-nél nagyobb mell?

Figyelt kérdés

2019. okt. 31. 07:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
24%
Semennyire. Barátnőmnek 110D-s és semennyire sem zavarja. Nem is fáj neki meg semmi. Pedig nagyon nehezek és puhák és nagyon lógnak neki. De szerencsére ő is imádja őket és énis. 22/F
2019. nov. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy a legtöbb pasi magasan a te komfortérzeted és életminőséged fölé helyezi a privát fantáziáit.


Szép dolog hogy valaki erre izgul, még szebb ha kéretlenül mindezt nem közli veled. De itt nem erről van szó.


Jó lenne ha a nagy mell csak szexuális szituációban lenne faktor, de a nőknek nem csak ilyen kontextusban kell vele létezni.


Igen, 2-3 kilóval a nyakadba rohangászni nap mint nap elég kellemetlen. Mivel nem tartja semmi más csak bőr, és hát nehéz.


Az emberek hátát ezt megviseli, a legtöbbeken van egy rész a vállon is ahol a pánt fut és az évek alatt árok alakult ki. És ha a ruháid 95%a nem a te alkatodra lett szabva akkor rohadt nehéz szépen viselni bármit is...

2019. nov. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Már nem visel meg. Megtanultam élni vele. Nem fáj a hátam, mert kihúzom magam, megfelelő tartásról is gondoskodom, ami egy kicsit macerásabb, mint “bevett” méretekkel, de megéri.

Nem vagyok túlsúlyos, és a körméretem is kicsi, de erős csontozatom van, a csípőm is karakteres, így ezek az anatómiai sajátosságok kiegyenlítik egymást nálam. Ha kisebb lenne a mellem, akkor elég amorf lennék, pont jó minden úgy, ahogy van, örülök a nőies vonalaimnak.

Esetleg egy kis feszesítésnek örülnék esztétikai szempontok miatt, és akkor kicsit több lehetőségem lenne öltözködés terén, hordhatnék rafináltabb dolgokat is, nem kén annyit bajlódni a melltartókkal, de ez még a jövő zenéje lesz.

2019. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jó méretű melltartó kell (az igaz hogy drága, meg a választék is szegényes), meg a hátizmok erősítése. Általában nem szoktak zavarni, max ha nagyon felszaladnak a kilók, akkor hason aludni már annyira nem kényelmes, de ennyi.


Amit az öltözködésről írtak, az viszont mind igaz, nem véletlen vannak kizárólag bebújós ingeim... De meg lehet tanulni mi áll jól. Biztos vagyok benne, hogy minden testalkat esetében van egy csomó ruha ami felejtős. Szóval tény hogy nem hordhatok bármit, de ez nem azért van mert nagy mellem van, hanem mert nincs olyan ember akin minden jól állna.

2022. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!