Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normális ha a párom bele szól...

Normális ha a párom bele szól abba, hogy hogy öltözködöm?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a problémám, hogy ha például felveszek egy tapadós felsőt tiszta feketét vagy egy hosszított szárú farmert vagy valamilyen nadrágot vagy hosszú szárú csizmát akkor a párom már rögtön bele szól. Ilyen helyzetbe mit tegyed? Vagy mit mondjak neki, mert már zavaró.



2019. okt. 31. 14:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
NEM. Csajszi, ne hagyd, hogy irányítani próbáljon téged! Azt viselj ami neked teszik és amiben jól érzed magad.!
2019. okt. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy miért tűrted el eddig, véleménye lehet, de az út döntés a tied. Ennyi.
2019. okt. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
hagyd ott. nincs az a hímtag, aminek joga lenne beszólogatni a ruháidra.
2019. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én se értem de m1. Ha valakinek még van véleménye szívesen várom. Az eddigieknek pedig köszönöm
2019. okt. 31. 16:44
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem normàlis! Kiakar sajátítani téged.

Én pàrom nem szól bele az öltözködésembe.

Ha esetleg kicsit " merészebben", szexibben öltözöm fel, akkor is inkàbb büszkén néz ràm, hogy én az övé vagyok.:)

2019. okt. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alap, hogy aki bármilyen kontextusban a közelembe akar férkőzni, akkor a személyes stílusommal együtt fogadjon el engem, hiszen igazából EZ a belső világom, a lelkem külső megnyilvánulása.

Aki egyből rámsüti, hogy “Olyan kedves, intelligensnek kinéző csaj vagyok, csak ne viselném ezeket a szörnyűségeket”, vagy “Biztos kompenzálok valamit”, azonnal tudom, hogy nem ismer igazán, és ezzel a csőlátású mentalitással soha nem is fog.

Akkor kompenzálnék, ha én is beállnék az Instababa-majmolós kortársaim közé, és csak azért kezdenék el olyan ruhadarabokat hordani, amit nem tudok összeegyeztetni a lelkivilágommal, hogy beolvadjak, és abban a hitben ringatnám magam, hogy “majd így jobban elfogadnak”.

NE úgy öltözködj, ahogyan aktuálisan “jónak” látod a szetted - ez NEM elég erős. Inkább úgy, ami ösztönösen megrezegteti a lelked! 😊

Aki pedig nem hajlandó teljes egészében elfogadni, nem méltó hozzád.

Nem kell, hogy minden tetsszen neki, amit felveszel. Nekem se tetszik a legjobb barátaim összes ruhadarabja, de ez így van rendjén, nem neki kell érte pénzt kiadni és hordani, senki nem kényszeríti rá.

De ne menjen el odáig, hogy ez neki fizikai fájdalmat okozzon, és verbálisan bántalmazzon a SZEMÉLYISÉGED miatt!

2019. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
81%

Nem normális. A párodnak nyilván ilyen öltözködéssel tetszettél meg, nem normális, hogy mos meg ezért kritizál.

Ne mondj neki semmit, vagy max annyit,hogy szerinted meg tök csinosan áll. Vonj vállat, és vedd fel tőle függetlenül.

2019. okt. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem,nem normális nekem a barátom pont azt szereti amikor csinosan vagyok felöltözve.Szerintem nem ezen múlik,hogy mennyien néznek meg ha szép vagy akkor az ő ruháiban is megnéznek a fiúk.
2019. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezért szakítottatok?
2019. nov. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mikeXxX ***** válasza:
Talán azért lehet mert féltékeny engem nem zavart hogy sok ember bámulta az exem velem volt nem velük 😊 .
2019. nov. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!